Anna Wendzikowska mieszka jak gwiazda Hollywood. Wnętrza jej mieszkania robią ogromne wrażenie

Anna Wendzikowska - mieszkanie

Anna Wendzikowska - mieszkanie

Anna Wendzikowska pokazała, jak odkurza mieszkanie podczas kwarantanny. Nie dość, że sama wygląda pięknie, to jeszcze jej dom robi wrażenie.

Anna Wendzikowska wychodzi z domu tylko wtedy, kiedy naprawdę musi – na przykład idzie do studia DDTVN. Resztę czasu spędza w mieszkaniu, razem z córkami i z partnerem. Tam oddaje się takim samym zajęciom jak reszta z nas, najczęściej ubrana w dresy. Bawi się z dziećmi, sprząta, zacieśnia więzi. Od czasu do czasu publikuje fotografie, dzięki którym możemy podejrzeć, jak mieszka.

Na najnowszym zdjęciu zwierzyła się, że nie lubi odkurzać. Pokazała przy tym kawałek swojego miejsca na ziemi.

Anna Wendzikowska – jak mieszka?

Dzięki fotografii wiemy już, że Ania Wendzikowska nie lubi odkurzać. Nad to zajęcie przedkłada inne domowe prace, ale jak już przegra w papier, kamień, nożyce, musi się za to zabrać. Postanowiła także zrezygnować z dresu i przebrać się w bardziej stylowe ubranko – dzięki białym spodniom i cielistemu topowi możemy podziwiać jej idealnie szczupłą, wysportowaną sylwetkę.

Mamy też okazję podziwiać, jak mieszka dziennikarka. Trzeba przyznać, że wnętrza robią wrażenie. Przestronnie i stylowo. W tle schody, które sugerują, że jest więcej niż jeden poziom. Ściany zdobią pięknie oprawione fotografie. Ciemonoszara podłoga pięknie wydobywa biel drzwi i listew nadpodłogowych oraz czarne meble na wysoki połysk. Jest luksusowo.

kto lubi odkurzać?? Dla mnie to najbardziej znienawidzona czynność domowa, już wolę zmywać naczynia albo prasować koszule.. a tego też nie lubię. Z odkurzaniem mam jakąś traumę, bo w domu zawsze mieliśmy owczarki podhalańskie, które choć miały cały ogród do biegania najbardziej lubiły polegiwać w salonie. Odkurzanie białej sierści z dywanów to był jakiś koszmar, ale teraz nie ma rady, trzeba robić wszystko, a jak oboje czegoś nie lubimy to gramy w „papier, kamień, nożyce”.. nie wiem, o co chodzi, ale ja jakoś za często w to przegrywam, a wy jak się dzielicie obowiązkami domowymi? Macie twardy podział czy co kto wybiera? Żeby nie było: stawka była wysoka! Mój facet miał odkurzać w samych bokserkach, cóż, może następnym razem, ps. Zrzuciłam dzisiaj dres na rzecz sexi spodni @freddy_polska i jakoś mi się trochę humor poprawił #stayhome #cleanhome – napisała gwiazda.

View this post on Instagram

kto lubi odkurzać?? Dla mnie to najbardziej znienawidzona czynność domowa ???? już wolę zmywać naczynia albo prasować koszule.. a tego też nie lubię. Z odkurzaniem mam jakąś traumę, bo w domu zawsze mieliśmy owczarki podhalańskie, które choć miały cały ogród do biegania najbardziej lubiły polegiwać w salonie ???? Odkurzanie białej sierści z dywanów to był jakiś koszmar ???? ale teraz nie ma rady, trzeba robić wszystko, a jak oboje czegoś nie lubimy to gramy w „papier, kamień, nożyce”.. nie wiem, o co chodzi, ale ja jakoś za często w to przegrywam ???? a wy jak się dzielicie obowiązkami domowymi? Macie twardy podział czy co kto wybiera? Żeby nie było: stawka była wysoka! Mój facet miał odkurzać w samych bokserkach ???? cóż, może następnym razem ???? ps. Zrzuciłam dzisiaj dres na rzecz sexi spodni ???? @freddy_polska i jakoś mi się trochę humor poprawił ???? #stayhome #cleanhome

A post shared by Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska) on

Zdjęciem są zachwyceni internauci, którzy zwierzają się ze swoich sprzątaniowych preferencji. Docenili także to, jak wygląda Ania, a także to, jak mieszka. Nie da się ukryć, że i właścicielka mieszkania i wnętrze, robią wrażenie.


Anna Wendzikowska - mieszkanie

Anna Wendzikowska - mieszkanie

Anna Wendzikowska z córką Antoniną

Anna Wendzikowska z córką Antoniną

Anna Wendzikowska - ubrania Kornelii

Anna Wendzikowska - ubrania Kornelii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×