Które dziecko jest bardziej podobne do Anny Starmach? Najnowszą publikacją rozwiała wszelkie wątpliwości

Anna Starmach

Anna Starmach

Anna Starmach na Instagramie urządziła sobie pogadankę z internautami. Zmierzyła się z pytaniem o to, które dziecko jest do niej bardziej podobne. 

Anna Starmach od niedawno spełnia się w roli podwójnej mamy. Wychowuje Jagnę, która urodziła się w 2018 roku, a także Gustawa, który dołączył do rodziny w tym roku. Gwiazda MasterChefa, o tym, że ponownie została mamą, poinformowała w mediach społecznościowych. Opublikowała rozkoszne zdjęcie, na którym pozuje z noworodkiem.

Anna Starmach zdradziła, które dziecko jest do niej bardziej podobne

Starmach stara się być w stałym kontakcie z internautami. Prowadzi konto na Instagramie i co jakiś czas wpuszcza fanów do swojej codzienności — odsłania przed nimi wybrane fragmenty. Niedawno podzieliła się fotografią, na której pozuje z mężem. Jak podkreśliła w jej opisie, nie zgadza się na to, by koloryzować rzeczywistość:

Ktoś powiedział: PARA JAK Z OBRAZKA. I to się zgadza. Piękny ten obrazek. I kocham mojego męża najbardziej na świecie ALE my też się sprzeczamy, miewamy ciche dni, często się nie zgadzamy i brakuje nam czasu dla siebie. Od jakiego czasu „kłócę się z instagramem”, albo inaczej: nie zgadzam się na propagowanie tu przypudrowanego idealnego życia. Takie nie istnieje. A to co naprawdę cenne tego pudru nie potrzebuje.

Z kolei w środę Anna Starmach urządziła sobie pogadankę z internautami, których poprosiła o zadawanie pytań. Oprócz wątków kulinarnych nie zabrakło tych związanych z macierzyństwem. Jedna z osób chciała się dowiedzieć, co dla gwiazdy jest najtrudniejsze w byciu podwójną mamą:

Brakuje mi momentów, kiedy nikt niczego ode mnie nie chce.

Kolejna zapytała o największe marzenie, które udało się Ani spełnić

Jestem mamą i szczęśliwą żoną. O tym marzyłam.

Anna Starmach zmierzyła się też z pytaniem, które dziecko jest do niej bardziej podobne. Odpowiedziała z przymrużeniem oka:

I córka i synów — wykapana mama (tylko trzeba mieć dobrą wyobraźnię).

Dodajmy, że chociaż gwiazda MasterChefa prowadzi konto w social mediach, na ten moment nie zdecydowała się zaprezentować wizerunku dzieci.


Anna Starmach zdradziła, które dziecko jest do niej bardziej podobne

Anna Starmach zdradziła, które dziecko jest do niej bardziej podobne

Anna Starmach - Dzień Matki 2021

Anna Starmach - Dzień Matki 2021

Ania Starmach z synkiem

Ania Starmach z synkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×