Anna Samusionek pokazała się we fryzurze, która dziś jest szczytem obciachu. Stworzenie takiego czegoś wiązało się z niewyobrażalnym smrodem

Anna Samusionek

Anna Samusionek

Anna Samusionek pokazała na Instagramie zdjęcie z dawnego programu. Widać ją na nim w niepopularnej dziś fryzurze. Kiedyś takie włosy były absolutnym hitem.

Anna Samusionek, polska aktorka filmowa i teatralna, urodziła się w 1971 roku w Olsztynie. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. W latach 90. debiutowała na deskach Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. Więcej widzów pamięta ją jednak dzięki rolom w serialach i produkcjach filmowych. W czym zagrała Samusionek? Och, Karol 2, Przepis na życie, Smoleńsk, Na Wspólnej, Na dobre i na złe, Prawo ojca, Plebania, Trzeci oficer, Tydzień z życia mężczyzny, Matki, żony i kochanku, Ludzie Chudego – to niektóre obrazy z jej udziałem.

Jej pierwszym mężem był znany aktor Paweł Burczyk. Drugim – przedsiębiorca Krzysztof Zuber. Z tym drugim ma córkę Angelikę (ur. 2002).

Z pewnością do tej pory nie może ona narzekać na powodzenie mężczyzn. Często eksperymentuje z fryzurami i resztą wyglądu. Można zresztą odnieść wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał. Cały czas wygląda jak dwudziestolatka. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest „jak wino” i z wiekiem wygląda coraz lepiej.

Anna Samusionek na planie. Co tam śmierdziało?

Anna Samusionek dodała na Instagramie stare zdjęcie z planu Śpiewających fortepianów (TVP2), na którym pozowała z prowadzącym Rudim Schubertem. Gwiazda miała na sobie „trwałą”.

Program „Śpiewające Fortepiany”, 2002 rok, mam 31 lat i jestem w 8/9 miesiącu ciąży z Angeliką Samusionek. Dziewczyny, która z Was pamięta jeszcze, co to jest tzw. trwała ondulacja? Stosuje się to jeszcze? Gdy robiłam swoją pierwszą w życiu, zaraz po skończeniu podstawówki, trwało to pół dnia, smród był nieprzeciętny, a efekt…płakałam całą drogę powrotną do domu, niosąc na głowie kupę siana − napisała.

Po czym dodała:

Moja mama ratowała potem sytuację domowymi metodami. WSPOMNIEŃ CZAR.

Stare zdjęcie wywołało lawinę komentarzy. Oto niektóre z nich:

  • Ja też taką ondulację raz w życiu miałam i popalone włosy, ale cóż – moda.
  • Teraz modna jest na męskich głowach taka delikatna.
  • Posiadam ten odcinek z Pani udziałem, który był powtórzony w programie TVP rozrywka . Pani była  z Panem Tomaszem Stockingerem, a przy białym fortepianie był Pan Piotr Adamczyk z Panią Katarzyna Groniec. Pani z Panem Piotrem Adamczykiem spotkała się po latach w serialu „Przepis na życie” i w filmie „Och, Karol 2”.
  • Ania i wtedy i dziś jesteś piękna kobieta.
  • Piękna wtedy i teraz.
  • Ojejku, jaka młodziutka. Młodsza ode mnie.
  • Ja pamiętam pierwszą połowę lat ’90 w aspekcie mody na warkoczyki. Trwałą chciałam sobie zrobić, ale finalnie nie zdecydowałam się. Jest Pani piękną kobietą i doskonałym odzwierciedleniem powiedzenia, że kobieta jest jak WINO… Pozdrawiam ciepło.

Zgadzacie się z przedstawionymi opiniami? Też miałyście na głowie „trwałą”? A może znacie kogoś, kto dalej ma takie włosy…?


Rudi Schuberth i Anna Samusionek

Rudi Schuberth i Anna Samusionek

Anna Samusionek

Anna Samusionek

Anna Samusionek – Paczka dla zwierzaczka

Anna Samusionek – Paczka dla zwierzaczka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×