50-letnia Anna Samusionek świeci pośladkami podczas zabiegu. Nowy rok zaczęła od poprawiania urody

Ania Samusionek pokazała filmik z zabiegu. Specjalista akurat majstrował coś przy jej pupie. Czy aktorka marzy o sylwetce w stylu Nicki Minaj?

50-letnia Anna Samusionek to aktorka filmowa i teatralna. Wiedzę o zawodzie zdobywała w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Debiutowała w latach 90. na deskach Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. W 1996 roku zadebiutowała na małym ekranie w serialu sensacyjnym Ekstradycja. W 1997 roku zagrała jedną z głównych ról w filmie Darmozjad polski. Produkcja w reżyserii Łukasza Wylężałka okazała się hitem. Anna za rolę Zosi w tym filmie otrzymała nagrodę Złotego Lwa. Od tej pory posypały się dla niej kolejne oferty występów.

Ania dawała popisy talentu w: Prawie ojca, Tygodniu z życia mężczyzny, Pokuszeniu, Och, Karol 2, Plebanii, Smoleńsku, Labiryncie świadomości, Pod wspólnym niebem, Na Wspólnej. Angażowała się też w inne przedsięwzięcia. W 2007 roku wzięła udział w kultowym Tańcu z gwiazdami. W życiu prywatnym była związana m.in. z Pawłem Burczykiem i Krzysztofem Zuberem. Z tym drugim toczyła przed laty spór sądowy o opiekę nad ich jedyną córką − Angeliką (ur. 2002). Obecnie coraz więcej czasu poświęca sobie.

Często eksperymentuje z wyglądem i zmienia fryzury. Tym razem poszła na specjalistyczny zabieg. Filmikiem z niego podzieliła się dzięki swojemu profilowi w serwisie Instagram.

Anna Samusionek eksponuje pupę w trakcie zabiegu. Chce być jak Nicki Minaj?

Anna dodała wideo, na którym widać, jak specjalistka jeździ jej po pupie specjalnym urządzeniem. Jak wynika z opisu, jest to element masażu endermologicznego. Nie ma więc mowy o powiększeniu pośladków, ale tylko ich ujędrnieniu. Ponadto obiektem zabiegu nie była wyłącznie pupa aktorki.

DZIEŃ DOBROCI DLA SIEBIE. A tak naprawdę dwa dni, a co będę sobie żałować na Nowy Rok. Wczoraj zaliczyłam mój ukochany duet w @instytut_beautyderm , czyli masaż endermologiczny i kriolifting twarzy, zrobiłam włosy, dziś brewki, bo postanowiłam, że ten nadchodzący 2022 przywitam w maksymalnie perfekcyjnej formie, na przekór okolicznościom. Robię od dłuższego czasu coś jeszcze, ale o tym jutro − napisała w opisie materiału.

W komentarzach posypały się wpisy od zakochanych w niej mężczyzn:

 • Dzień dobry, najpiękniejsza. Cudownego dnia, pani Aniu.

 • No, i pięknie.

 • Witaj, piękny kwiatuszku.

 • Super.

Wielu internetowych adoratorów 50-latki jest od niej o kilkadziesiąt lat młodszych. Czy to świadczy o tym, że Ania wciąż wygląda „hot”? Jak myślicie?

50-letnia seksbomba dodała na Instastory krótkie ujęcie z krioliftingu twarzy. Zrzuty ekranu z tego wideo i inne zdjęcia aktorki zobaczycie w galerii.


Anna Samusionek w trakcie zabiegu

Anna Samusionek w trakcie zabiegu

Anna Samusionek w trakcie zabiegu

Anna Samusionek w trakcie zabiegu

Anna Samusionek w trakcie zabiegu

Anna Samusionek w trakcie zabiegu

Komentarze

 • Gość pisze:

  Bardzo sexowna laska!!!

 • trener personalny pisze:

  ….. biedna babcia, to żałosne. Ci pseudo celebryci robią wszystko, zeby na siebie zwrócić uwagę. To żałosne, ale bardziej przydałaby się leczenie psychiatryczne, terapia niż chirurgia estetyczna i medycyna estetyczna. Jak widzę te stare baby, które chcą na silę się odmłodzić, to mam odruch wymiotny…… .

 • Gość pisze:

  Taki live dobrze wygląda jak na swój wiek ale rusiny delągi mazury szulimy to samo szkoda tylko źe na fejsie bo w źyciu róznie ale adoratow adoratorek nie brakuje wiec grunt to korzystać z życia a wyczyn koncowy bedzie najlepszy gwarantuje ha ha i to tyle

  • Gość pisze:

   Ło Jezu.. Może by tak jakieś przecinki, kropki. Zmęczyłem się czytaniem. Uff..

 • Gość pisze:

  Masaż endermologiczny daje super efekt, ale krótkotrwały do tego jest bolesny.

 • Monika pisze:

  DRAMAT! PAMIĘTAM JEJ WYCZYNY SPRZED LAT…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×