Anna Samusionek zaszalała z fryzurą. Takiej jeszcze nie miała. Jedna z najpiękniejszych blondynek zmieniła się nie do poznania

Anna Samusionek

Anna Samusionek

Anna Samusionek pokazała się nowej fryzurze. Jak wygląda zupełnie odmieniona gwiazda Na dobre i na złe?

Anna Samusionek jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Piękna blondynka ma na swoim koncie wiele znaczących ról filmowych, teatralnych i serialowych. Na małym ekranie zadebiutowała w 1997 roku w serialu Ekstradycja. Od tamtej pory regularnie możemy śledzić jej zawodowe poczynania.

Aktorka jest też aktywną użytkowniczką social mediów. Na Instagramie obserwują ją już pond 25 tysięcy fanów. To tam dzieli się z nimi zawodowymi projektami, a także tym, co u niej nowego. Tym razem pokazała się całkiem odmieniona. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Anna Samusionek w nowej fryzurze

Anna Samusionek widzom najbardziej jest znana między inny z ról w Plebanii, Hotelu 52 czy Na Wspólnej, gdzie zadebiutowała w 2009 roku. Aktorka dzięki swojemu wcieleniu w serialu TVN zyskała jeszcze większą grupę fanów. Ostatnio pojawiła się także w Na dobre i na złe, gdzie gra Lucynę, matkę Hani Sikorki, którą kreuje Marta Żmuda Trzebiatowska.

To właśnie z planu produkcji pochodzi wideo, które opublikowała na swoim Instagramie w poniedziałek. W charakteryzacji do roli, z całkiem odmienioną fryzurą Samusionek pokazała się swoim fanom.

NO I GDZIE TEN SUFIT?  Lucynka już dawno przebiła szklany sufit w szpitalu w Leśnej Górze , a wielbiciele @nadobreinazle.official będą musieli się z nią jeszcze pomęczyć DACIE RADĘ? – napisała, prezentując charakteryzację.

Patrząc na nagranie nie sposób nie zazdrościć Annie Samusionek urody i tego, że czas się dla aktorki zatrzymał. Niezależnie w jakim odcieniu włosów i w jakiej fryzurze się pojawi, niezmiennie wygląda świetnie. Trudno uwierzyć, że gwiazda ma 50 lat, bo może się pochwalić świeżą i nienaganną cerą, a zmarszczek na próżno się doszukiwać. Jej urodę doceniają też fani:

  • Najpiękniejsza kobieta. Ideał.
  • Cudnie w każdym wydaniu.
  • Jest pani piękna.
  • Jedna z najpiekniejszych aktorek – piszą.

A wam jak się podoba Anna Samusionek we fryzurze, w której gra w Na dobre i na złe?


Anna Samusionek - fryzura

Anna Samusionek - fryzura

Anna Samusionek z córką świętuje 50. urodziny

Anna Samusionek z córką świętuje 50. urodziny

Anna Samusionek z córką świętuje 50. urodziny

Anna Samusionek z córką świętuje 50. urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×