Anna Samusionek donosi o koronawirusie w serialu. Co dzieje się na planie?

Anna Samusionek

Anna Samusionek

Twórcy popularnego serialu Na dobre i na złe postanowili wykorzystać wątek pandemii koronawirusa w swojej produkcji. Anna Samusionek postanowiła uchylić rąbka tajemnicy.

Aktualnie nie tylko Polska, ale i świat zmaga się z pandemią koronawirusa, która nieprzerwanie trwa już kolejny miesiąc. Stan chorych na chwilę obecną to 36 155 potwierdzonych przypadków, w tym 1521 zgonów. Temat ten jest wciąż niezmiennie obecny w mediach, nic więc dziwnego, że producenci popularnych seriali bardzo chętnie wykorzystują wątek choroby do swoich produkcji.

Anna Samusionek zdradza szczegóły wątku o koronawirusie w Leśnej Górze

Anna Samusionek do ekipy serialu Na dobre i na złe dołączyła w marcu ubiegłego roku. Od tamtej pory gra w nim Lucynę, matkę Hani Sikorki, w której roli występuje Marta Żmuda-Trzebiatowska. Rozpoczęcie swojej pracy na planie ogłosiła wtedy na Instagramie, dodając zdjęcie z przyszywaną córką.

Z moim kolejnym filmowym dzieckiem – napisała Anna.

View this post on Instagram

Z MOIM KOLEJNYM FILMOWYM DZIECKIEM,CZYLI Z @mzmudatrzebiatowskaofficial ,KTÓRA W SERIALU @nadobreinazle.official GRA HANIĘ SIKORKĘ,A JA POJAWIAM SIĘ,JAKO DOŚĆ KONTROWERSYJNA MAMUSIA…???? Po raz pierwszy mamą byłam w serialu @tvn.pl MIASTECZKO,potem jako Konstancja miałam dziecko w PLEBANII @tvp.pl . W LINII ŻYCIA @polsatofficial zagrałam kobietę mającą dorosłego syna,poczętego w wyniku gwałtu,a był nim Sebastian Fabiański. NA WSPÓLNEJ @nawspolnej_tvn mam Wiktorka @cudny_swiat_kajtusia ,a teraz dorobiłam się jeszcze prześlicznej i uzdolnionej córeczki,którą gra Marta Żmuda-Trzebiatowska ???? Szkoda,że za aktorskie macierzyństwo nie ma 500+ ????Trochę by się nazbierało ???? TO BYŁ DŁUGI DZIEŃ PRACY ???? CZAS NA CHWILĘ WYTCHNIENIA Z WŁASNYM DZIECKIEM @_bdonaf ???????? #work #children #serial #women #series #tv #actress #doktor #doctor #dauther #córka #play #smile #love #mum #eys #new #annasamusionek #martażmudatrzebiatowska #again

A post shared by Anna Samusionek ???????? Official (@anna_samusionek) on

Wątek grany przez Samusionek spodobał się widzom, dlatego aktorka wciąż pojawia się w nowych odcinkach. Tym razem zobaczymy ją w kolejnym, gdzie będzie miała okazję poruszyć problem pandemii koronawirusa. Oczywiście podczas gry nie zapomniano o akcesoriach, jakich są przyłbice ochronne pomocne w ochronie przed zakażeniem.

Gwiazda podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na Instagramie, gdzie zamieściła wymowny wpis. Pisze między innymi o ogromnym szacunku do służby zdrowia.

Przyznam szczerze, że konieczność grania niektórych scen w akcesoriach epidemicznych spowodowała mój jeszcze większy szacunek dla wszelkich służb i osób, które na co dzień, w tzw. „realu” muszą się z tym mierzyć. Wyrazy uznania i współczucia zarazem…

Anna ma nadzieję, że społeczeństwo nie zapomni szybko o pandemii i wciąż będzie miało w pamięci ich poświęcenie.

Mam tylko nadzieję, że ci co bili WAM BRAWA, szybko o tym nie zapomną, bo gdy pierwszy strach mija, tak łatwo adoptujemy się do nowej sytuacji i przestajemy doceniać poświęcenie innych…Nie jest tak? Dbajmy o siebie nawzajem, nośmy maski tam gdzie trzeba, nie narażajmy jedni drugich..

Na koniec przypomniała o ważnym fakcie. Aktorka zdradziła, co dzieje się na planie serialu.

W serialu „ciężko chorzy” po zagranej scenie wstają z łóżka…W życiu nie jest już tak kolorowo…

View this post on Instagram

PANDEMIA ODCISNĘŁA, RÓWNIEŻ PIĘTNO NA SCENARIUSZACH SERIALU "NA DOBRE I NA ZŁE" @nadobreinazle.official ???????????? Przyznam szczerze, że konieczność grania niektórych scen w akcesoriach epidemicznych (ostatecznie jesteśmy w szpitalu…), spowodowała mój jeszcze większy szacunek dla wszelkich służb i osób, które na co dzień, w tzw. "realu" muszą się z tym mierzyć. Szczególnie w tak gorący i parny dzień jak dziś. Wyrazy uznania i współczucia zarazem…Mam tylko nadzieję, że ci co bili WAM BRAWA, szybko o tym nie zapomną, bo gdy pierwszy strach mija, tak łatwo adoptujemy się do nowej sytuacji i przestajemy doceniać poświęcenie innych…Nie jest tak? Dbajmy o siebie nawzajem, nośmy maski tam gdzie trzeba, nie narażajmy jedni drugich…W serialu "ciężko chorzy" po zagranej scenie wstają z łóżka…W życiu nie jest już tak kolorowo… POZDRAWIAM SERDECZNIE Z BURZOWEJ STOLICY ???????????? #covid19 #covid_19 #serial #tvp #tv #nadobreinazłe #actress #actresslife #warsaw #pandemia #rain #woman #face #selfie #mask #voice #she #new

A post shared by Anna Samusionek ???????? Official (@anna_samusionek) on

Oczywiście dołączamy się do słów Anny.


Anna Samusionek na planie serialu

Anna Samusionek na planie serialu

Na dobre i na złe Lucyna (Anna Samusionek)

Na dobre i na złe Lucyna (Anna Samusionek)

Na dobre i na złe Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), Lucyna (Anna Samusionek)

Na dobre i na złe Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), Lucyna (Anna Samusionek)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×