Anna Samusionek rozstała się z partnerem! Tabloid zdradził kulisy

Anna Samusionek rozstała się z partnerem

Anna Samusionek jest znów singielką. Jak informuje jeden z tabloidów, aktorka rozstała się ze swoim partnerem. Co się stało?

Anna Samusionek Bogdan Czarnik rozstali się. Chociaż partnerzy jeszcze do niedawna wydawali się być szczęśliwie zakochani, miłość została pokonana przez zbyt dużą odległość, która ich dzieliła. Żadne z nich nie zdecydowało się bowiem zrezygnować z dotychczasowego miejsca zamieszkania:

Połączyło ich naprawdę gorące uczucie, jednak miłość na odległość się nie sprawdziła. Ania nie chciała wyjechać z Warszawy, a mieszkający w okolicach Rzeszowa Bogdan nie chciał rzucić pracy w stadninie koni, która od lat jest jego źródłem utrzymania i pasją. Ciągłe podróże na spotkania zaczęły ich męczyć – przyznała w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu osoba z otoczenia pary.

Uczucie między dawnymi partnerami rozwijało się z dala od świata show-biznesu. Samusionek znana jest bowiem z tego, że w wywiadach rzadko porusza prywatne kwestie. Podobnie jest z jej aktywnością w mediach społecznościowych. Także tam na próżno szukać wspólnych zdjęć pary.

Nie znaczy to jednak, że Samusionek i Czarnik przez cały okres związku siedzieli zamknięci w domu. Zakochani pojawili się m.in. na charytatywnej imprezie Businesswoman & life.

Jak myślicie, czy dadzą sobie jeszcze szansę?

Zobacz: Anna Samusionek wraca kompletnie odmieniona! Przeszła metamorfozę i dołączyła do obsady serialowego hitu!

Zobacz: Anna Samusionek pokazała poruszający film z córką ze szpitala. „Powoli wstajemy na nogi”

Zobacz: Anna Samusionek po wielu latach odnowiła relacje z córką?! Aktorka pochwaliła się piękną sesją okładkową z 16-letnią już Angeliką!


Anna Samusionek i Bogdan Czarnik rozstali się

Anna Samusionek i Bogdan Czarnik rozstali się

Anna Samusionek i Bogdan Czarnik - Businesswoman & life

Anna Samusionek i Bogdan Czarnik - Businesswoman & life

Anna Samusionek – otwarcie restauracji Pink Lobster

Anna Samusionek – otwarcie restauracji Pink Lobster

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×