Kolejna polska gwiazda urodziła! Pokazała urocze zdjęcie z noworodkiem

Anna Prus urodziła

Anna Prus urodziła

Anna Prus urodziła. Radosną wiadomość przekazała na Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcie z noworodkiem.

Anna Prus została mamą. Aktorka, która swego czasu skradła serce Radosława Majdana, wspaniałą nowinę przekazała za pośrednictwem Instagrama.

Anna Prus urodziła

Gwiazda umieściła na swoim profilu zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Sfotografowano ją w szczególnym momencie, bo gdy piersią karmiła noworodka. Z informacji dołączonych do publikacji wiadomo, że Prus zdecydowała się na poród w prywatnej, luksusowej klinice – tej samej, w której rodziły takie gwiazdy jak Anna Mucha czy Małgorzata Socha.

W końcu razem… – napisała aktorka.

W komentarzach nie zabrakło gratulacji od fanów, przyjaciół i znajomych z branży.

Ciąża Anny Prus

Informacja o ciąży Anny Prus trafiła do mediów w styczniu, kiedy to paparazzi przyłapali aktorkę podczas przygotowań do baby shower. Tego dnia gwiazda filmu Dywizjon 303 miała na sobie czarny, obcisły golf, który podkreślił jej imponujące krągłości.

Na imprezie poprzedzającej poród nie zabrakło dekoracji w niebieskim kolorze, który zwiastuje narodziny chłopca. Wszystko wskazuje więc na to, że Anna Prus urodziła syna.

Gratulujemy.

Kim jest Anna Prus?

Anna Prus to polska aktorka filmowa i teatralna. Urodziła się w 1981 roku. Jest absolwentką Animacji Kultury na Uniwersytecie Zielonogórskim i Stosunków Międzynarodowych w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Zagrała w takich produkcjach jak: Przyjaciółki, Dywizjon 303, Hotel 52, Plebania, Ojciec Mateusz, Barwy szczęścia, Pitbull, Pierwsza miłość. Jako jedna z nielicznych Polek uczestniczyła w ceremonii rozdania Oscarów.


83362207_809537556216770_2994461911968781364_n
Anna Prus - baby shower. Co się działo?

Anna Prus - baby shower. Co się działo?

Anna Prus - baby shower. Co się działo?

Anna Prus - baby shower. Jak wygląda z brzuszkiem?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×