Anna Nowak-Ibisz szaleje w kuchni. Takich pierogów nie powstydziłaby się nawet Magda Gessler. Jesteśmy pod wrażeniem!

Anna Nowak-Ibisz

Anna Nowak-Ibisz

Anna Nowak-Ibisz pochwaliła się ostatnimi przygotowaniami do świąt. Wzięła się za lepienie pierogów i choinkę. Mamy następczynię „perfekcyjnej pani domu”?

Anna Nowak-Ibisz pod koniec lat 80. ukończyła studia aktorskie. W kolejnych latach wielokrotnie gościła na deskach teatru i ekranach telewizorów. Telewidzowie mogą ją znać za sprawą ról w produkcjach: Na Wspólnej, M jak miłość, Prawo Agaty, Klub szalonych dziewic, Camera Cafe, Kasia i Tomek, 13 posterunek, Taekwondo, Słoneczna włócznia.

Początkowo Anna bardziej niż w Polsce była popularna w Niemczech. Dlaczego? Wszystko za sprawą jej wieloletnich występów w niemieckim serialu Lindenstraße, gdzie grała imigrantkę z Polski. Rozkwit jej popularności w naszym kraju przyniósł związek z Krzysztofem Ibiszem. Anna była jego żoną w latach 2005-2009. Para ma razem jedno dziecko: syna Vincenta (ur. 2006).

Anna zaczyna angażować się jako influencerka. Coraz częściej dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Ostatnio pokazała, jak udekorowała stół na święta Bożego Narodzenia. Stół został pokryty pięknym obrusem, ekskluzywną zastawą i świątecznymi figurkami. Całość zrobiła na nas piorunujące wrażenie. Wkrótce potem Anna pochwaliła się dekoracjami w salonie. Była żona Krzysztofa pochwaliła się pięknymi poduszkami, niewielką zieloną choinką i zawieszonymi na suficie gałązkami wierzby mandżurskiej z przywiązanymi szklanymi soplami, ciastkami i bakłażanami.

Anna Nowak-Ibisz lepi pierogi i ubiera choinkę. Jakie cuda przygotowała?

Anna nie obija się nawet w przeddzień Wigilii. Dodała na Instagramie kilka nowych ujęć. Widać na nich własnoręcznie ulepione przez nią pierogi, choinkę i światełka, które akurat rozplątywała. Anna opatrzyła album opisem. Zaczęła:

Dzień splątanych lampek od choinki i lepienia pierogów mamy za sobą, jak zrobić taki piękny ścieg? Zostawiłam instruktarz na relacji i walczymy dalej!

Zapytała też swoich wiernych fanów o to, jak radzą sobie z przygotowaniami:

A jak u Was? Obrusy wyprasowane? Śledzie są? Ciasta? Papier do prezentów, taśma klejąca, flamastry piszące, karteczki, pierniczki, kapusta, mięsa w marynacie? Napiszcie koniecznie jak się macie!

Internauci zareagowali na pytania zadane przez aktorkę. Odpowiedzieli jej:

  • Również mój rodzinny ścieg! Pięknego czasu dla Was!

  • Dzisiaj pierogi i śledzie, kapusta.

  • Obecnie w pracy do 17 tej. Mamy plan i według niego działamy. Pomoc synów bezcenna.

  • Jakie piękne. Mi jakoś ciasto na pierogi nie wychodzi… Może Pani przepis się sprawdzi… Proszę jeśli można.

Ze zdjęciami choinki i tak zachwalanych pierogów zapoznacie się poniżej.

W galerii zdjęciowej dodaliśmy więcej świątecznych fotek udostępnionych przez Annę Nowak-Ibisz. Tak pięknych pierogów nie powstydziłaby się nawet Magda Gessler.


Anna Nowak-Ibisz lepi pierogi

Anna Nowak-Ibisz lepi pierogi

Anna Nowak-Ibisz lepi pierogi

Anna Nowak-Ibisz lepi pierogi

Świąteczne dekoracje Anny Nowak-Ibisz

Świąteczne dekoracje Anny Nowak-Ibisz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×