Anna Nowak-Ibisz odpicowała dom na święta. Pokazała, jak pięknie udekorowała salon. Fani minimalizmu będą zachwyceni

Anna Nowak-Ibisz

Anna Nowak-Ibisz

Anna Nowak-Ibisz przystroiła dom na święta. Efektem końcowym metamorfozy wnętrz pochwaliła się w sieci. Jakich ozdób użyła?

Anna Nowak-Ibisz jest obecna w show-biznesie stosunkowo niedługo. Na początku była kojarzona przez wszystkich, jako była żona Krzysztofa Ibisza, jednak z czasem zaczęła pracować nad swoją karierą. Dzięki programu Pani Gadżet, czy Pani Gadżet nocą zapracowała na status gwiazdy TVN. Widzom dała się poznać, jako niezwykle otwarta i bezpośrednia kobieta, dla której nie ma tematów tabu. W krótkim czasie zyskała sympatię oraz grono wiernych fanów, którzy nie tylko oglądają formaty z jej udziałem, ale i z uwagą przyglądają się jej życiu prywatnemu.

Nowak-Ibisz chętnie dzieli się praktycznymi radami i trikami, które ułatwiają życie. Bardzo często pokazuje swój dom, który jest jej najlepszą wizytówką. Nie brakuje w nim stylowych dekoracji, jak i praktycznych rozwiązań. Niedawno pochwaliła się pięknym salonem, który kilka razy do roku przechodzi delikatną metamorfozę.

Anna Nowak-Ibisz udekorowała dom na święta. Jak wygląda?

Do niedawna w domu Anny królowała jesień, jednak wraz z nadejściem grudnia właścicielka zaczęła przemycać do niego świąteczne akcenty. Z uwagi na to, że chętnie wypoczywa w pokoju dziennym, nie mogło w nim zabraknąć sezonowych dekoracji.

W poniedziałkowe popołudnie Pani Gadżet pochwaliła się, jak urządziła to pomieszczenie. Na wygodnej kanapie rozłożyła szaro-czarne poduszki, na których widnieje wzór przypominający śnieżynkę. Tuż za meblem ustawiła niewielką zieloną choinkę na wysokim pniu, a na parapecie lampion dający ciepłe, żółte światło.

Na stoliku kawowym pojawiła się drewniana, kwadratowa misa, w której znajduje się doniczka z wilczomleczem pięknym, znanym jako gwiazda betlejemska. Tuż obok niego leżą trzy, białe bombki. Nieco dalej widzimy stroik wykonany z mchu i owoców jarzębiny.

Z okien salonu rozpościera się również widok, na ogród. Możemy zauważyć, że również rosnące w nim krzewy zostały przyozdobione lampkami, które wieczorem z pewnością wyglądają fantastycznie.

Gwiazda stacji TVN pomyślała również o dekoracjach w części jadalnianej. Nie tylko przyozdobiła stół, ale i przestrzeń nad nim. Kilka dni temu przyznała, że do znajdującej się nad nim gałązki wierzby mandżurskiej przywiązała szklane sople, ciastka oraz suszone bakłażany.

W tym roku nad moim stołem zawisły delikatne szklane sople! Mam nad nim gałązkę wierzby mandżurskiej, ozdabiam ją zgodnie z porami roku -:) oprócz sopli, wiszą na niej ciastka mojego wypieku i sznur suszonych bakłażanów przywieziony z bazaru w Stambule […].

Podobają wam się takie dekoracje?


Anna Nowak-Ibisz - dekoracje na Boże Narodzenie 2021

Anna Nowak-Ibisz - dekoracje na Boże Narodzenie 2021

Anna Nowak-Ibisz - dekoracje na Boże Narodzenie 2021

Anna Nowak-Ibisz - dekoracje na Boże Narodzenie 2021

Anna Nowak-Ibisz - dekoracje na Boże Narodzenie 2021

Anna Nowak-Ibisz - dekoracje na Boże Narodzenie 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×