Erotyczna petarda od Anny Muchy na sam koniec świąt! Od jej pięknych nagich piersi aż ciężko oderwać wzrok! „Ups… To już się nie powtórzy”

Anna Mucha w święta pokazała duże piersi

Anna Mucha w święta pokazała nagie piersi. Gwiazda na Instagramie pochwaliła się pięknym biustem. Swoim erotycznym zdjęciem odpowiedziała na krytykę hejterów.

Anna Mucha bez stanika spędza Boże Narodzenie

Anna Mucha nigdy nie ukrywała, że jest posiadaczką imponującego biustu. Aktorka wielokrotnie prezentowała swoje atuty w internecie, pokazała je także na łamach Playboya oraz na dużym ekranie – w filmie Pitbull Patryka Vegi. Nikt jednak nie spodziewał się, że Mucha pochwali się nagimi piersiami w czasie świąt, i to aż dwukrotnie.

Gwiazda w Wigilię wrzuciła na Instagram zdjęcie topless. Na zmysłowej fotografii widać jedynie zarys jej pięknego, jędrnego biustu. Nieco lepiej i odważniej pokazała się w drugi dzień świąt, na kilka godzin przed ich zakończeniem. Aktorka umieściła foto, na którym zasłania sutki dłońmi, jednocześnie podtrzymując nimi swoje sporych rozmiarów atuty.

Skąd pomysł na tak odważną fotkę? Ania w ten sposób odpowiedziała hejterom, którzy skrytykowali jej poprzednie półnagie zdjęcie:

Podobno ostatnio kogoś zgorszyłam … Ups! To się już więcej nie powtórzy – napisała gwiazda.

Lepszego zakończenia Bożego Narodzenia nie mogliśmy sobie wyobrazić. Mamy nadzieję, że Mucha po świętach nie dotrzyma swojej obietnicy 🙂

Jak wam się podoba?

Gwiazdy chwalą się świętami! Jak spędzają Boże Narodzenie? Michał Szpak, Joanna Krupa, Marina, Magda Gessler… [NOWE ZDJĘCIA]

Zagraniczne gwiazdy spędzają święta na bogato! Na Instagramie aż roi się od zdjęć! Melania Trump, Madonna, Cristiano Ronaldo, J.Lo

Anna Mucha spędza święta topless! Gwiazda pokazała rozpalające zmysły zdjęcie z plaży! Ale śnieżynka!


Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha na 18. urodzinach M jak miłość

Anna Mucha na 18. urodzinach M jak miłość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×