Anna Mucha skrytykowała siostrę Kasi Stankiewicz w „DDD”. Jej słowa wywołują ciarki

Katarzyna Stankiewicz, siostra, Anna Mucha

Katarzyna Stankiewicz, siostra, Anna Mucha

Anna Mucha ostro potraktowała Kasię Stankiewicz i jej siostrę Annę Stankiewicz w Dance Dance Dance 2. Za co ją skrytykowała i co powiedziała?

W sobotę obejrzeliśmy pierwszy odcinek drugiej serii Dance Dance Dance, w której wystąpiła m.in. Katarzyna Stankiewicz z siostrą Anną. Anna Mucha, która debiutuje jako juror, nie szczędziła ostrych słów krytyki w kierunku wspomnianych pań. Co im zarzuciła?

Anna Mucha krytykuje Annę Stankiewicz – co jej powiedziała?

Wszystko wskazuje na to, że druga edycja tanecznego show TVP2 będzie bardzo emocjonująca. Już po pierwszym odcinku widać, że wprowadzenie Anny Muchy do jury przyniosło nowe spojrzenie na uczestników. Aktorka zapowiedziała, że będzie czekać na krew i mięcho i słowa dotrzymała, ostro krytykując duet Kasia i Anna Stankiewicz.

Wcieliły się w Justina Timberlake’a w utworze Can’t stop the feeling i świetnie bawiły się na scenie. Niestety nie wpłynęło to na punktację jury i dziewczyny dostały jedynie 14,5 punktów.

Mucha oceniając ich występ powiedziała:

Kasiu ty jesteś w show biznesie już od dobrych kilku lat i ja się zastanawiałam, przepraszam, z całym szacunkiem, czy jesteś mimozą pozbawioną temperamentu czy jednak jesteś zadziorem?

Kasia zareagowała emocjonalnym uuuuuuuuuuuuuuuu. A Mucha kontynuowała wypowiedź.

Po tym występie mam wrażenie, że jesteś zadziorem i na to bym stawiała, ale po pierwsze chce to zobaczyć, po drugie chcę, żebyś nie zapominała, że jesteś odpowiedzialna za swoją siostrę, musisz jej pomóc, żeby twoja siostra też poczuła tę energię.

Jak widać jurorka oczekuje więcej energii i zaangażowania, zwłaszcza od Ani Stankiewicz, a ma jej w tym pomóc Kasia. Dodatkowo Ida Nowakowska wytknęła, że wokalistka zapomniała choreografii.

Anna Mucha w czerwonej mini – Dance Dance Dance 2

Anna Mucha w czerwonej mini – Dance Dance Dance 2

Po pierwszej turze, czyli duetach, siostry zajęły ostatnie miejsce, otrzymując 14,5 punktów. Przed nimi uplasowały się pozostałe pary – Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora uzyskali zaledwie pół punktu więcej. Pomiędzy dwiema ostatnimi lokatami a resztą stawki jest spora różnica. Zwycięzcy pierwszej rundy zdobyli 22 punkty i byli to Przemysław Cypryański i Rafał Mroczek.

W dogrywce miały miejsce solowe występy. I tutaj najmniej punktów zdobyła Kasia Stankiewicz.

Chciałabym wiedzieć, po co jesteś w tym programie? Nie mam poczucia, żebyś była zaangażowana na sto procent w to, co robisz. Zrzuć z siebie maskę, zacznij wyciskać z siebie siódme poty – oceniła występ Kasi Anna Mucha.

Tym razem doczekała się riposty:

Lubię to, co z moim ciałem robi taniec oraz mam do siebie potężny dystans i lubię śmiać się z siebie. Od tańca nie zależy moje życie. Wkładam w to strasznie dużo pracy ale nie jestem w stanie pokonać pewnych rzeczy, więc śmiało możesz sobie poużywać – skwitowała Katarzyna Stankiewicz.

W pierwszym odcinku show nikt nie odpadł, a punktacja kształtowała się następująco:

  • Rafał Mroczek i Przemysław Cypyański – 47,5.
  • Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka – 42,5.
  • Rafał i Krzysztof Jonkisz – 38,5.
  • Fit Lovers – Pamela i Mateusz – 37.
  • Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora – 34,5.
  • Kasia i Ania Stankiewicz – 27,5.

Anna Mucha w czerwonej mini – Dance Dance Dance 2

Anna Mucha w czerwonej mini – Dance Dance Dance 2

Anna Mucha w Dance Dance Dance

Anna Mucha w Dance Dance Dance

Anna Mucha w Dance Dance Dance

Anna Mucha w Dance Dance Dance

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×