Anna Mucha przeszła samą siebie! Aktorka wystrzeliła z nową zalotną fryzurą! W takiej odsłonie wygląda jak bajkowa księżniczka!

Anna Mucha sexy

Anna Mucha nie przestaje zaskakiwać swoich fanów nowymi wcieleniami. Tym razem aktorka postanowiła całkowicie odmienić swoją klasyczną fryzurę. Gwiazda M jak miłość zmieniła się nie do poznania.

 

Anna Mucha przyzwyczaiła internautów do swoich szalonych pomysłów wizerunkowych. Aktorka z dnia na dzień wygląda inaczej, zmieniając się jak kameleon. Gwiazda M jak miłość doskonale wie, jak zdobyć rekordowe zasięgi na swoim Instagramie. Jej roznegliżowane fotki nieustannie cieszą się nieprawdopodobnym zainteresowaniem wśród fanów jej wdzięków. Zmysłowa celebrytka tym razem zadbała również o metamorfozę swojej fryzury. Znana z czarnych prostych włosów serialowa Madzia, zaserwowała internautom nowy, bardzo zaskakujący look.

Na profilu Muchy pojawiła się fotka, na której aktorka jest nie do poznania. Wszystko za sprawą eksperymentu, któremu Anna poddała swoje ciemne włosy. Po licznych zabiegach Mucha zaprezentowała się w rozjaśnionej fryzurze. Ale to nie jest cała metamorfoza jaką przeszła serialowa gwiazda. Anna Mucha zafundowała sobie także zalotne karbowane loczki, dzięki którym jej włosy uzyskały efekt wielkiej puszystości, modny w latach osiemdziesiątych.

Taki dzisiaj dzień – napisała Anna pod fotką

Na zdjęciu udostępnionym na Instagramie Mucha ma na sobie błękitną marynarkę oraz biały top. Jej karbowane włosy zdobi również śliczna opaska przypominająca królewski diadem. W takiej odsłonie Ania wygląda jak prawdziwa gwiazda kina z dawnych lat.

Zobaczcie sami jaka odmiana.

Anna Mucha wplątana w koszmarne oszustwo! Teraz apeluje do fanek: „Nie wierzcie w to, że wciskam Wam tego typu kity”

Anna Mucha padła ofiarą wielkiego oszustwa: „Kochani, błagam was, nie wierzcie w to”! W grę wchodzą duże pieniądze!

Anna Mucha włożyła czaderskie kozaki Beyonce i zrobiła takie show, że wow! W powycinanym body rozgrzała wszystkich fanów!


Anna Mucha ma karbowane jasne włosy

Anna Mucha ma karbowane jasne włosy

Anna Mucha wystylizowana na Beyonce

Anna Mucha wystylizowana na Beyonce

Anna Mucha padła ofiara internetowego oszusta

Anna Mucha padła ofiara internetowego oszusta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×