Ania Lewandowska na „dziewczyńskim” wyjściu z córką. Już nie ukrywa twarzy Klary. Ależ z niej ślicznotka!

Ania Lewandowska i Klara

Ania Lewandowska i Klara

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie ze wspólnego czasu z Klarą. Już nie ukrywa twarzy córeczki. Jaka z niej ślicznotka!

Anna Lewandowska to przykład pracującej mamy. Razem z mężem Robertem Lewandowskim wychowują dwie córki – czteroletnią Klarę i Laurę, która urodziła się w 2020 roku. Oprócz tego Ania rozwija swoje biznesy, prowadzi media społecznościowe i aktywnie wspiera tych, któzy chca zmienić swoje nawyki, żeby poprawić wygląd i samopoczucie. Lewandowscy są bardzo zajęci, ale trenerka bardzo dobrze radzi sobie z planem dnia, co wyznała w relacji na Instagramie.

Wcześniej miałam nianię, więc wiadomo, to wielki przywilej! Teraz dzieci chodzą do przedszkola, pomagają nam czasem babcie. Kiedy nie ma Roberta (a praktycznie nie ma go cały czas) wypracowałam sobie pewien rytm dnia. Z pewnością wtedy dzieci szybciej chodzą spać niż jak jest Robert w domu.

Wiadomo także, że bardzo ważne w domu Lewandowskich jest zdrowie żywienie.

Udaje mi się być przykładem dla moich dzieci, szczególnie dla Klarki, która jest czterolatką, która już chodzi do przedszkola, a jednak już wie i pyta przed jakąś uroczystością: mamo, czy ja mogę zjeść coś niezdrowego? (…) Naszym szablonem diety jest dieta wojownika, czyli eliminowanie pszenicy, cukru, laktozy, niektórych strączków – mówiła w nagraniua na Instagramie Anna.

Bywają jednak odstępstwa od tej reguły. Na przykład wówczas, gdy Anna zaprasza córkę na dziewczyńskie wyjście. Wtedy w menu pojawia się małe słodkie co nieco. W jednym z najnowszych postów Lewandowska nie tylko pokazała wspólny czas z Klarą, ale też jej twarz.

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary

Ania Lewandowska w tegorocznych postanowieniach noworocznych podkreśliła, że zwolni i skupi się jeszcze bardziej na najbliższych. Słowa dotrzymuje, co widać na Instagramie. Częściej pojawiają się tam posty z córeczkami i mężem. Tym razem pochwaliła się wspólnymi chwilami z Klarą, ale i Robert załapał się na zdjęcia.

Fani Anny przywykli, że ich idolka tak kadruje zdjęcia, żeby nie pokazywać twarz córek. Już jednak nie ukrywa, jak wygląda starsza z dziewczynek. Kiedy pochwaliła się popołudniem z Klarą, możemy podziwiać nie tylko to, jak urosła pierworodna Lewandowskich, ale też jak jest śliczna.

Jak myślicie? Do kogo jest bardziej podobna, do Ani czy Roberta?


Anna Lewandowska pokazała twarz Klary

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary

Anna Lewandowska - dzień z Klarą

Anna Lewandowska - dzień z Klarą

Anna Lewandowska - dzień z Klarą

Anna Lewandowska - dzień z Klarą

Komentarze

 • Pani ! pisze:

  No dziecko nie świadome 🙆‍♀️że będą go oglądać różni ludzie itl.itd. mój wnuvzek o wiele ładniejszy !!!!😁😁😁

  • Waldi15 pisze:

   Ludzie jacy wy jesteście ohydni w tej swojej zazdrości i nie nawiści jak w tym kraju może być normalnie.

 • Gość pisze:

  Brzydkie te dzieci maja ! Ann! Corka nigdy jest nie uczesana ! Popros Nianię aby ja uczesala !

 • Gość pisze:

  Dziecko z urody jest więcej niż przeciętne ale to żaden zarzut. Ludzie są różni, czasami ładne dzieci wyrastają na przeciętniakow, a bywa i odwrotnie.problem.jest w tym, jak rodzice postrzegają potomstwo i swoje wobec nich oczekiwania, i gorzej jak od najmłodszych lat utwierdzają je w przekonaniu, że są niewygledne.
  Jedyne co wynika z pseudo promocji dzieci przez Lewych w sieci, to to, że są im potrzebne do reklamy produktów i tworzenia „rodzinności”, czyli mówiąc krótko, nabijają lajki na dzieci, ale ich nie pokazując do końca, co jest dziwne bo w niemieckiej prasie są w pełnej krasie,
  Jak się chce chronić prywatność dziecka. to się go nie pokazuje, np. Ostaszewska, Czartoryska, i wielu innych, albo się pokazuje z pełną akceptacja, co w piekny sposób robi Krupa, która ma urocza córeczkę, ale na zdjęciach jest pokazywana w naturalnym otoczeniu, stroju i spontanicznych emocjach. Raz wygląda ślicznie, raz trochę gorzej, ale rodzicom nie przychodzi do głowy, żeby cenzurować zdjęcia corki.
  Moze Pokażą dzieci dopiero w pełnoletniości, kiedy będą mogli dopasować ich wyglad do własnych oczekiwan

 • Gość pisze:

  Ona już twarz dziecka pokazywa naście razy. A włosy Ani to chyba doczepy

 • Gość pisze:

  kawałek twarzy

 • ortodox pisze:

  I dziecko stołuje się zdrowo w knajpie.

 • Monikaz pisze:

  Krupińska, Ślotała i Lewandowska….dać 2h na wypowiedzi na newralgiczne tematy…lodowce rozpuszczone w mig, od tych złotych myśli.

 • Gość pisze:

  dziecko jak dzieckko geba płaska i okrąga jak naleśnik

  • Gość pisze:

   I w sumie dobrze robiła, że nie pokazywała twarzy dziewczynek. Twój prostacki komentarz, jest na to dowodem

  • Gość pisze:

   A ty masz mózg płaski jak naleśnik, jesteś wyjątkowym hamem, zazdrościsz, bo twoje dzieci mają świńskie ryjki

  • Gość pisze:

   Durna babo.dziecko ma buzię, A ty masz mózg jak naleśnik.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×