Anna Lewandowska pochwaliła się niezwykłym talentem Klary! Po kim ona to odziedziczyła?!

Anna Lewandowska z Klarą Lewandowską gra na fortepianie

Anna Lewandowska gra z Klarą Lewandowską na fortepianie

Anna Lewandowska pochwaliła się wyjątkowym talentem swojej córki, Klary Lewandowskiej. Trenerka przebywa obecnie na obozie treningowym, na który zabrała córkę. W wolnej chwili spędza czas z dziewczynką – co robiły?

Gdy okazało się, że Anna Lewandowska jest w ciąży z pierwszym dzieckiem i Robert Lewandowski niedługo zostanie ojcem, wszystkie media oszalały ze szczęścia. Ciąża trenerki stała się tematem numer jeden w kraju, a wszyscy byli ciekawi czy urodzi syna czy córkę. Gdy na świecie pojawia się mała Klara Lewandowska, natychmiast stała się fenomenem i podbiła social media swoich rodziców.

Choć Lewandowscy nie pokazują twarzy Klary, chętnie mówią o niej w wywiadach i chwalą się zdjęciami, uwieczniając piękne chwile ze swoją pierworodną córką. Od kilku dni Anna przebywa na obozie treningowym, który organizuje cyklicznie – nie mogła nie zabrać ze sobą Klary, która jest tam stałą bywalczynią. W przerwach od ćwiczeń Lewandowska i jej córka spędzały czas grając na… fortepianie! Nie jest to jednak sporym zaskoczeniem, bo według Roberta, jego córka jest bardzo muzykalna:

Klara bardzo lubi muzykę i często pokazuje na telefon, żeby ją jej włączyć. Jest bardzo muzykalna. Nawet rodziła się przy muzyce. Było już naprawdę ciężko, więc próbowałem w ten sposób pomóc. Jak była w brzuchu, Ania puszczała jej muzykę klasyczną, a ja – rozrywkową, najczęściej pop. I rzeczywiście później w cięższych momentach muzyka ją uspokajała. Szczególnie pomagała w samochodzie. Klara na początku – w przeciwieństwie chyba do większości dzieci – w ogóle nie chciała spać w aucie. Ale jak słyszała muzykę, kapitulowała. Bardzo też polubiła podśpiewywanie, widzę że chce więcej. No i uwielbia tańczyć. – wyjawił w „Wywiadówce” na blogu baby by Ann

Myślicie, że Klara zostanie w przyszłości znaną pianistką lub wokalistką? 😉

Beata Sadowska bardzo dobrze zna się z Anną Lewandowską. Jakie było jej pierwsze wrażenie na widok żony Roberta? [WIDEO]

Marina wylewa siódme poty na obozie Anny Lewandowskiej! To jej pierwszy raz!

Dziewczyna Krzysztofa Piątka to prawdziwa piękność! Nowa 27-letnia wag to seksowna pani prawnik! Zrobi taką karierę jak Anna Lewandowska?


Anna Lewandowska z Klarą Lewandowską gra na fortepianie

Anna Lewandowska z Klarą Lewandowską gra na fortepianie

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara Lewandowska na wakacjach

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara Lewandowska na wakacjach

Anna Lewandowska z Klarą Lewandowską bawi się w śniegu w kurtce z sieciówki

Anna Lewandowska z Klarą Lewandowską bawi się w śniegu w kurtce z sieciówki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×