Fan wprost zapytał Annę Lewandowską o ciążę! O dziwo, trenerka nie unikała odpowiedzi!

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Jeden z fanów zapytał Annę Lewandowską o kolejne dziecko. Plotki o ciąży trenerki zaczynają pojawiać się coraz częściej. Co odpowiedziała na komentarz z zapytaniem o syna? Nie zdecydowała się na przemilczenie tematu!

Anna LewandowskaRobert Lewandowski po raz pierwszy zostali rodzicami w 2017 roku. Trenerka 4 maja urodziła córeczkę, Klarę Lewandowską, a jej ciąża była prawdziwym medialnym hitem. Rozpisywały się na jej temat portale, magazyny i tabloidy, mówiono o tym w social mediach i w telewizji. Lewandowska była na świeczniku nieustannie, nic więc dziwnego, że w temacie drugiej ciąży zachowuje uporczywe milczenie. W ostatnich tygodniach często mówi się jednak o tym, że rodzina sportowego duetu znów się powiększy. Znajomi pary mówią, że gwiazda spodziewa się dziecka, ale niczego jeszcze nie potwierdzono. Spekulacje wzmógł też fakt, że Anna unika obcisłych sukienek, co dla niej bardzo nietypowe, a podczas ostatniego wyjścia z mężem zasłaniała brzuch kurtką i rękoma.

Fani są oczywiście niesamowicie podekscytowani perspektywą kolejnej ciąży gwiazdy. Mówi się, że Anna ma ogłosić ciążę na antenie Dzień Dobry TVN, ale nie wiadomo jeszcze dokładnie kiedy. Tynczasem Internauci wypytują ją o dziecko i robią to już bez krygowania się. Co dziwne, choć Anna nigdy nie odpowiada na podobne komentarze, tym razem zrobiła wyjątek. Zapytana o syna, odpowiedziała serią zabawnych emotikonek, a fani dopatrują się w tym informacji, że tym razem również urodzi się córka.

Zobaczcie w naszej galerii jak to wyglądało. Myślicie, że Anna tylko droczy się z fanami?

Robert Lewandowski zrzucił koszulkę i rozpalił Internautki do czerwoności! Wygląda jak młody bóg!

Anna Lewandowska już świętuje Wielkanoc! W swojej zmysłowej sukience wygląda jak seksowna Anastasia z filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya”!

Druga ciąża Anny Lewandowskiej na tapecie! Paparazzi dorwali gwiazdę z zaokrąglonym brzuszkiem! Zobacz zdjęcia


Anna Lewandowska w drugiej ciąży?

Anna Lewandowska w drugiej ciąży?

Anna Lewandowska w świątecznym nastroju czeka na Wielkanoc

Anna Lewandowska w świątecznym nastroju czeka na Wielkanoc

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wyskoczyli do klubu w Niemczech

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wyskoczyli do klubu w Niemczech

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×