Anna Lewandowska zabrała głos ws. płci drugiego dziecka. Tabloid postawił ją pod ścianą

Anna Lewandowska o ciąży

Anna Lewandowska o ciąży

Anna Lewandowska urodzi syna czy córkę? Gazeta ujawniła płeć dziecka, a gwiazda skomentowała doniesienia na Instagramie. Potwierdziła spekulacje?

O drugiej ciąży Anny Lewandowskiej wiemy od 6 listopada. To właśnie wtedy Robert Lewandowski pokazał tzw. cieszynkę, czyli po strzeleniu gola wsunął pod koszulkę piłkę, a kciuk włożył w usta. W ten sposób dał jasny sygnał, że jego rodzina na dniach się powiększy.

Od tego czasu Ania jest na celowniku prasy plotkarskiej. Wielu z wypiekami na twarzy analizuje jej najnowsze fotografie, doszukując się ciążowych krągłości. Na razie na próżno. Choć do porodu pozostało jeszcze trochę czasu, to już teraz pojawiły się informacje na temat płci drugiego dziecka słynnej pary.

Anna Lewandowska urodzi syna czy córkę?

Flesz w poniedziałek przekazał, że Anna Lewandowska urodzi kolejną córkę. Podobno z taką rewelacją do redakcji magazynu pobiegła znajoma gwiazdy:

Ania pochwaliła się jednej z bliskich przyjaciółek, że spodziewa się dziewczynki – czytamy we wspomnianej publikacji.

Wiadomość ucieszyła sympatyków trenerki, którzy pospieszyli z gratulacjami na Instagramie. Ta jednak ostudziła emocje, zamieszczając wpis o następującej treści:

Dziś, dzięki znajomym dowiedzieliśmy się z mężem ciekawych informacji na temat naszego ŻYCIA PRYWATNEGO… Na temat płci naszego dziecka. To co? Chłopiec czy dziewczynka? Miło dowiedzieć się z mediów.

View this post on Instagram

Today, thanks to our friends, my husband and I found out something new about our private life – it's nice to learn from the media about the sex of our child. So? Boy or girl? ???????? _________________ Dziś, dzięki znajomym dowiedzieliśmy się z mężem ciekawych informacji na temat naszego ŻYCIA PRYWATNEGO…???? Na temat płci naszego dziecka. To co? Chłopiec czy dziewczynka?????‍♀ Miło dowiedzieć się z mediów ???? Dlatego też z przymrużeniem oka, dodam zdjęcie SMOCZKÓW. To uspokajające smoczki????????! Do tego mienią się różnymi barwami: różowe, szare, zielone, białe. A jak jeszcze do tego dołączycie kolorową zawieszkę wykonaną z materiałów bezpiecznych dla naszych dzieci, to powstanie niepowtarzalny ZESTAW… I są one zarówno dla chłopczyka jak i dla dziewczynki ???? dostępne na @babybyann ➡️ www.babybyann.pl #momlife #annalewandowska #baby #pregnant #women

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Zabawnym wpisem Anna nie potwierdziła (ale też nie zdementowała) spekulacji gazety. Do tej pory nie wiadomo, czy mała Klara będzie miała siostrę czy brata. Korzystając z okazji Lewandowska postanowiła zareklamować sklep ze smoczkami. Musimy przyznać, że to prawdziwa mistrzyni marketingu, która potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. I właśnie dlatego może poszczycić się tak potężnym gronem fanów.


Anna Lewandowska na meczu Polska-Słowenia

Anna Lewandowska na meczu Polska-Słowenia

Anna Lewandowska - mecz Polska-Słowenia

Anna Lewandowska - mecz Polska-Słowenia

Anna Lewandowska – premiera filmu Proceder

Anna Lewandowska – premiera filmu Proceder

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×