Anna Lewandowska lansuje jesienne trendy na meczu Polska – Anglia. Tak stylowe kobiety będą się ubierać od września

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska w środowy wieczór pojawiła się na trybunach Stadionu Narodowego w Warszawie, gdzie rywalizowały ze sobą drużyny Polski i Anglii. Mocno trzymała kciuki za biało-czerwonych, w tym za swojego męża, Roberta.

Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych napastników na świecie. Na co dzień gra w barwach Bayernu Monachium i radzi sobie znakomicie. Dowodem może być fakt, że niedawno pobił rekord Gerda Müllera w liczbie strzelonych goli w jednym sezonie Bundesligi. Polak zdobył o jedną bramkę więcej, niż na swoim koncie zapisał Niemiec.

Lewandowski jest też kapitanem polskiej reprezentacji, która aktualnie walczy o awans do mistrzostw świata. Przed meczem z Albanią, (Polska wygrała go 4:1), Robert wziął udział w konferencji prasowej. Odpowiedział m.in. na pytanie, czy zgodziłby się założyć opaskę kapitańską w kolorze tęczy, która jest wyrażeniem wsparcia dla środowiska LGBT. Powiedział, że nie miałby z tym najmniejszego problemu:

Nie miałbym z tym problemu. Każdy jest człowiekiem, każdy ma emocje. Każdy jest osobą, którą warto i trzeba wspierać, więc pod tym względem nie byłoby dla mnie większego problemu.

Anna Lewandowska na meczu Polska-Anglia. Tak wspiera Roberta Lewandowskiego

Biało-czerwoni w środę rozegrali kolejny mecz, w którym walczyli o cenne punkty potrzebne do tego, by uzyskać upragniony awans. Na Stadionie Narodowym w Warszawie spotkali się z zawodnikami Anglii. Piłkarze mogli liczyć na spory doping publiczności.

Na trybunach zasiadała m.in. Anna Lewandowska, która na tę okazję wybrała świetną stylizację. Ubrała się w białą koszulkę, którą połączyła z dżinsami, a także sportowymi butami. Włożyła też długi, ciemny płaszcz przewiązywany paskiem w pasie. Nie była sama. Na stadion zabrała swoją córkę, Klarę. Trenerka zdecydowała się na krótki i bardzo wymowny opis:

#Polska

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach podkreślają, że także trzymają kciuki za dobry wynik biało-czerwonych:

  • Trzymamy kciuki za Naszych.
  • Do boju Polsko!
  • Super stylówka. Kibicujcie tam ładnie dziewczyny.

Nie jest tajemnicą, że Anna Lewandowska na co dzień wspiera swojego męża i ogląda każdy z jego meczów. Gdy tylko może, pojawia się osobiście na trybunach. W innych przypadkach kibicuje mu sprzed telewizora.


Anna Lewandowska i Klara na meczu Polska - Anglia

Anna Lewandowska i Klara na meczu Polska - Anglia

Anna Lewandowska na meczu Polska - Anglia

Anna Lewandowska na meczu Polska - Anglia

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×