Anna Lewandowska ma problemy zdrowotne? Zaniepokojeni fani apelują: „Zrób badania!”

Anna Lewandowska smutna

Anna Lewandowska smutna

Anna Lewandowska ma problemy ze zdrowiem?

Anna Lewandowska ma zdrowotne problemy? Wielbiciele trenerki proszą ją, by zrobiła badania i skontrolowała stan swojego zdrowia. Co odpowiedziała? Opublikowała obszerny komentarz by ich uspokoić.

Anna Lewandowska prowadzi bardzo intensywne życie. Trenerka jest mamą, ma rodzinę, ma również firmę i wiele obowiązków, które zabierają jej niemal cały wolny czas. Gwiazda daje z siebie wszystko każdego dnia i dzięki temu zjednuje sobie miłość nie tylko najbliższych, ale również fanów. Ci odwdzięczają się jej troską i niedawno zauważyli coś niepokojącego. Poszło o podkrążone oczy trenerki.

Jedna z Internautek wprost zwróciła się do gwiazdy z prośbą, by przebadała się „na wszelki wypadek”:

Pani Aniu, zalecam zrobienie badań na tarczycę. Zwróciłam już od dawna uwagę na podkrążone, opuchnięte oczy.

Anna postanowiła uspokoić swoich fanów i napisała obszerny komentarz tłumacząc, że jej podkrążone oczy to po prostu „taka uroda”, a także zmęczenie, którego w życiu młodej mamy i rządzącej własnym biznesem kobiety nie brakuje:

Hehe tarczyca i wszystkie hormony w bardzo dobrym porządku. Akurat badania robię baaaaardzo często. A moje oczy… tak mam od zawsze, taka uroda. Ach, i dodatkowo przypomnę, że jestem (w dalszym ciągu) młodą mamą. Resztę pozostawiam bez komentarza. Hihi […] takie oczy mam nawet na zdjęciach w wieku 13 lat. Dzisiaj zdążyłam być w 10 miejscach, napisać post na bloga, skontrolować firmy, odpisać na maile, być na spotkaniach, zrobić swój trening, zrobić trening innym i pobyć z córeczką…. Tak, jestem czasem zmęczona – wyjawiła szczerze

Biorąc pod uwagę jej zawód i wiedzę w kwestiach zdrowego trybu życia, podejrzewanie, że trenerka zaniedbuje badania jest nieco niepoważne. Nie zmienia to jednak faktu, że może rzeczywiście powinna odrobinę odpocząć?

Anna Lewandowska pokazała swoje najdroższe buty. Takie same ma… Artur Boruc!

Anna Lewandowska pokazała malutką Klarę! Jest śliczna jak aniołek!

Seksowna Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu 2019 w bardzo odważnej stylizacji. Widzieliście to rozcięcie?! [WIDEO]


Anna Lewandowska pochwaliła się portretem Klary Lewandowskiej

Anna Lewandowska pochwaliła się portretem Klary Lewandowskiej

Anna Lewandowska w bikini na sesji Calzedonii

Anna Lewandowska w bikini na sesji Calzedonii

Anna Lewandowska - Gala Mistrzów Sportu 2019

Anna Lewandowska - Gala Mistrzów Sportu 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×