Ania Lewandowska odpowiada na fotkę partnerki Ronaldo. Wygląda na to, że po gali w Dubaju zostały koleżankami

Anna Lewandowska i Georgina Rodriguez

Anna Lewandowska i Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez na Instagramie pokazała nowe zdjęcie dzieci. Na wpis odpowiedziała Anna Lewandowska. Reakcja Polki mówi wiele o ich relacji. 

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez stworzyli szczęśliwą rodzinę. Wychowują razem czworo dzieci. Najstarszy syn piłkarza, Cristiano Junior, w tym roku będzie świętować 11. urodziny. W 2017 roku na świecie pojawiły się bliźnięta – Mateo i Eva. Kilka miesięcy później urodziła się Alana Martina. Najmłodsza córka gwiazdora Juventusu Turyn jest jedynym biologicznym dzieckiem jego i partnerki.

Piłkarz jest bardzo zauroczony swoją drugą połówką. Skradła jego serce do tego stopnia, że podobno pod koniec 2020 roku się jej oświadczył. Piękna modelka przyjęła pierścionek. Od tego momentu tabloidy regularnie donoszą, że zakochani szykują się do ślubu. Kiedy się on odbędzie? Sami zainteresowani milczą w tej kwestii.

Pewne jest, że Cristiano i Georgina darzą się bardzo silnym uczuciem, które jest tak silne, jak na początku ich znajomości. Dowodem jest nagranie, które trafiło do sieci w dniu 27. urodzin modelki. Zakochani odpoczywali w jacuzzi i nie szczędzili sobie czułości.

Georgina Rodriguez pokazała zdjęcie dzieci, Anna Lewandowska komentuje

Georgina prowadzi konto na Instagramie, na którym pokazuje ciekawostki ze swojego życia. Co jakiś czas na zdjęciach pojawia się jej ukochany, zdarza się, że pokazuje dzieci. Niedawno 27-latka pochwaliła się fotografiami, na których w centrum uwagi znajduje się luksusowy jacht. Na pierwszej pojawiają się: Alan Martin, Eva Maria i Mateo. Na drugim do pociech dołączył ich starszy brat oraz sama Rodriguez. Pozują tyłem do obiektywu, trzymając się za ręce.

Magicznie – podkreślała w poście Georgina Rodriguez.

Wpis zachwycił internautów. W komentarzach komplementują przepiękne, rodzinne obrazki:

  • Jakie cudowne fotografie. A maluchy? One są takie rozkoszne.
  • Takie posty mogłabym częściej oglądać. Świetne są te zdjęcia.
  • Tworzycie przepiękną rodzinkę. Cudnie.

Na post zareagowała też Anna Lewandowska. Skomentowała zdjęcia i umieściła emotikon z serduszkami w oczach. Reakcja może być dowodem na to, że WAGs łączą koleżeńskie, jak nie przyjacielskie relacje. Żona Roberta znana jest z tego, że w taki sposób komentuje jedynie posty zaprzyjaźnionych gwiazd. Ania i Georgina spotkały się w styczniu w Dubaju, gdzie odbyła się gala Soccer Globe Awards 2020.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska. Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez na gali Globe Soccer Awards 2020

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska. Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez na gali Globe Soccer Awards 2020

To właśnie wtedy Robert Lewandowski i Cristiano Ronaldo wymienili uprzejmości, a Portugalczyk osobiście docenił osiągnięcia polskiego piłkarza. Cała czwórka miała okazję zamienić kilka słów po gali, po której zorganizowano krótkie przyjęcie.

Rozmawiałem z Cristiano po zakończeniu gali. Pogratulował mi trofeów i moich występów w 2020 roku. Obaj jesteśmy doświadczonymi zawodnikami, którzy znają się od dawna, ale ta rozmowa była bardzo dobra i wyjątkowa – powiedział Robert.

Chociaż szczegóły konwersacji są owiane tajemnicą, można przypuszczać, że nie tylko sportowcy, ale także ich piękne partnerki nawiązały nić porozumienia i nie szczędziły pod swoim adresem miłych słów. Panie wspólnie pozowały na ściance. Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj.


Georgina Rodriguez pokazała zdjęcie dzieci, Anna Lewandowska komentuje

Georgina Rodriguez pokazała zdjęcie dzieci, Anna Lewandowska komentuje

Georgina Rodriguez pokazała zdjęcie dzieci

Georgina Rodriguez pokazała zdjęcie dzieci

Georgina Rodriguez pokazała nowe zdjęcia

Georgina Rodriguez pokazała nowe zdjęcia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×