Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska w czołówce najbogatszych Polek. Która ma większy majątek?

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska pojawiły się na liście najbogatszych Polek tygodnika Wprost. Dwa lata temu na liście zadebiutowała Chodakowska. Rok temu Lewandowska. Która z nich lepiej radzi sobie w biznesie i zajęła wyższe miejsce w rankingu?

Pierwszy ranking Wprost powstał w 2013 roku, a więc jest to jego 7. edycja, która obejmuje 50 najbogatszych Polek. Są bogate jak nigdy dotąd. Pieniądze robią niemal na wszystkim. Budują elektrownie wiatrowe, montują szyny, odlewają aluminium, sprzedają jogurty czy styl życia.W zeszłym roku na liście debiutowała Anna Lewandowska, a dwa lata temu Ewa Chodakowska. Jak się ma ich majątek?

Zobacz: Anna Lewandowska pokazała się w ekscentrycznych butach. Są bardzo modne, ale tylko dla odważnych!

Najbogatsi Polacy Wprost 2019 – kto w czołówce?

Żeby uzyskać tytuł jednej z najbogatszych Polek i znaleźć się w 50-tce, trzeba mieć minimum 52 mln zł. Tyle ma Justyna Wyciślok, ostatnia bohaterka z tegorocznej listy najbogatszych Polek.

W tym roku zestawienie po raz kolejny otworzyła Dominika Kulczyk. Jej majątek jest wyceniany na 9 miliardów złotych. Obok niej na podium znalazły się Barbara Komorowska (2 mld zł) i Grażyna Kulczyk (1,7 mld zł).

Panie robią pieniądze na wszystkim. Budują elektrownie wiatrowe, montują szyny, stawiają wodociągi, bo dzisiaj kobiecy biznes, to nie tylko kwiaciarnie, ubranka dla dzieci i kosmetyki. Oczywiście wśród milionerek są świetnie znane już nazwiska: dr Ireny Eris, Barbary Inglot, Elżbiety Grycan.

Pojawiły się też debiutantki, jak wspomniane wyżej trenerki: Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska.

Zobacz: Ewa Chodakowska ma garderobę wielkości luksusowego butiku! Czego to w niej nie ma!

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska na liście najbogatszych Polek

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska od lat prowadzą własne biznesy, a wszystko związane jest z branżą fitness. Teoretycznie są dla siebie konkurencją, jednak wielokrotnie podkreślały, że raczej się wspierają niż ścigają.

Obie wydają książki, kalendarze, sprzedają zdrową żywność oraz organizują obozy sportowe, Anna Lewandowska też zaangażowała się w sprzedaż ubrań dla dzieci. Mogą też pochwalić się milionami obserwatorów na swoich Instagramach. Ich biznesy generują olbrzymie zyski, więc Lewandowskiej i Chodakowskiej nie mogło zabraknąć na liście 50 najbogatszych Polek.

23. miejsce zajęła Anna Lewandowska z 231 milionami. Ewa Chodakowska zajęła 31. pozycję, ma na koncie 178 milionów.

Zobacz: Małgorzata Socha rozkręca nowy biznes. Z jej nazwiskiem sukces gwarantowany. Tylko, co na to Anna Lewandowska?

 


Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska i Robert Lewandowski w resturacji

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska i Robert Lewandowski w resturacji

Anna Lewandowska w nowych butach

Anna Lewandowska w nowych butach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×