Anna Lewandowska biega z 30 kg obciążeniem. 5 km z takim bagażem to nie lada wyczyn! Po co sobie to robi?! Nie wszystkim się to spodobało…

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska spędziła aktywny weekend. Gwiazda pokazała, jak biega ze sporym obciążeniem i wzbudziła sporo kontrowersji. Co sądzą o tym fani? W komentarzach prawdziwa burza.

Anna Lewandowska to jedna z największych gwiazd w polskim show-biznesie. Już dawno udowodniła, że nie jest jedynie żoną znanego piłkarza. Sama zadbała o to, żeby zapracować na swoje nazwisko. Przez wiele lat była reprezentantką Polski w karate tradycyjnym, a po tym, jak zakończyła sportową karierę, zdecydowała się założyć kilka własnych biznesów.

W roli bizneswoman sprawdza się idealnie. Ma własnego bloga o zdrowym stylu życia, firmę produkującą zdrowe przekąski, dietetyczny catering, aplikację treningową, która cieszy się ogromną popularnością, a także własną markę kosmetyków pielęgnacyjnych.

Razem z Robertem sprzedają także suplementy diety. Gwiazda rozwija też współprace z wieloma znanymi markami. Jej zawodowy kalendarz dosłownie pęka w szwach, a to wszystko udaje jej się łączyć z macierzyństwem. Z mężem wychowują dwie córeczki: 4-letnią Klarę i niespełna dwuletnią Laurę.

Anna Lewandowska biega z 30 kg obciążeniem. Co na to fani?

Ania pomimo napiętego grafiku zawsze pamięta o sportowej aktywności. To zazwyczaj od wizyty na siłowni zaczyna swój intensywny dzień. Często towarzyszy jej tam starsza córeczka, która również podziela sportową pasję rodziców. Klara swoją kondycją i umiejętnościami już teraz mogłaby zawstydzić wielu dorosłych.

Gwiazda weekend również postanowiła spędzić na sportowo. Pogoda zaczyna się robić iście wiosenna, a kilka kresek powyżej zera powoduje, że przyjemniej jest ćwiczyć na powietrzu. Żona Roberta Lewandowska wykorzystała tę okazję i postanowiła iść do parku w Monachium i trochę pobiegać. Ze sobą zabrała obydwie córeczki. Młodsza z nich siedziała w wózku, który Ania pchała podczas biegu, a starsza w przyczepce, którą jej mama miała przypiętą w pasie. Trzeba przyznać, że to spore obciążenie. Zdjęciem pochwaliła się w sieci.

Wspominałam ostatnio, że zaniedbałam bieganie podczas zimy. Z dziećmi bieganie zimą nie jest łatwe.
Zaczynam! Dzisiaj 5 km z dodatkowym + 30 kg słodkim „ciężarem”, które dodaje motywacji.
Mówi się ze bieganie z wózkiem liczy się podwójnie… czyli w takim przypadku potrójnie?

Pod postem pojawiła się cała masa komentarzy. Jedni podziwiali filigranową Anię za to, że jest w stanie udźwignąć taki ciężar podczas biegu.

 • Mistrz!
 • Aniu brawo, co za obciążenie.
 • No nie mogę, ty to masz siłę.
 • Musiało być ciężko. Szacun.
 • Dobry patent.
 • Rewelacja.
 • Ja też powinnam tak ćwiczyć.

Nie brakowało też mniej przychylnych wpisów. Nie wszystkim spodobał się pomysł Lewandowskiej na bieganie z tak dużym obciążeniem.

 • O matko serio. Jeszcze może worek kamieni na plecy.
 • Podziwiam motywację, bo to nie wygląda przyjemnie.
 • Brakuje jeszcze tylko motyki.
 • Jeszcze coś na plecy proponuję.
 • Bez przesady! Serio!

Trzeba przyznać, że gwiazda swoim pomysłem wywołała spore poruszenie, którego zapewne się nie spodziewała. A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Nie da się ukryć, że Ania ma niezłą krzepę.


Anna Lewandowska biega z córkami

Anna Lewandowska biega z córkami

Anna Lewandowska pokazała córki

Anna Lewandowska pokazała córki

Anna Lewandowska pokazała córki

Anna Lewandowska pokazała córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×