Anja Rubik swoją nagą sesją na plaży rozpaliła cały internetowy świat! Modelka rozebrała się do rosołu w słusznej sprawie!

Anja Rubik ponownie szokuje swoją nagością. Tym razem top modelka postanowiła wesprzeć ważną akcję ekologiczną. Jej rozebrane fotki miały mieć mocne przesłanie.

Anja Rubik od dawna udziela się w ważnych akcjach społecznych. Modelka zasłynęła również jako propagatorka edukacji seksualnej, która ma za zadanie poszerzyć wiedzę i świadomość w temacie wśród młodzieży. Rubik wspiera także wszystkie działania ekologiczne. Nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie na profilu top modelki pojawiła się rozbierana sesja, która jest protestem w ważnej dla ekologii sprawie.

Na Instagramie Rubik można podziwiać nagie zdjęcia zrobione na plaży. Okazało się, że Anja rozebrała się, aby poruszyć problem  zaśmiecania mórz i oceanów plastikiem. Zdjęcia modelki są opatrzone komentarzem, w którym Anja dokładnie tłumaczy cel swojego protestu:

100 000 morskich stworzeń ginie co roku na skutek wplątania w tworzywa sztuczne – a to tylko te znalezione! Co roku z powodu plastiku umiera około miliona ptaków morskich. Według ‘The Wall Street Journal’ tylko w USA wypuszczonych na rynek zostaje 100 miliardów plastikowych toreb na zakupy rocznie, a tylko 1% z nich podlega recyklingowi! Reszta trafia na wysypiska śmieci i do oceanów! Na całym świecie zużywa się 500 miliardów do 1 biliona plastikowych toreb. To ponad milion na minutę. 80% zanieczyszczeń plastiku oceanicznego dostaje się do oceanu z lądu! – napisała Rubik.

Anja Rubik nagością pragnie zwrócić uwagę na przerażającą ilość odpadów, które regularnie trafiają do oceanów. Do najpopularniejszych śmieci należą butelki, torby , słomki do napojów. Te plastikowe odpady stają się pożywieniem dla organizmów żyjących w zbiornikach wodnych, przez co zwierzęta umierają, albo doznają trwałych okaleczeń.

Co myślicie o takiej akcji?

Zobacz: Ewelina Lisowska w nieprawdopodobnym duecie z siostrą! Śliczną Olę czeka wielka muzyczna kariera! [WIDEO]

Zobacz: Patologia. Siostra Godlewska zwyzywała gwiazdę Instagrama! Rzuciła się na nią z pięściami! [WIDEO]

Zobacz: Piękna siostra Patricii Kazadi nową gwiazdą TVP! Na wiosennej ramówce wywołała ogromne poruszenie wśród fotoreporterów!


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×