Anita Sokołowska ma teraz bardzo stabilną sytuację zawodową, ale nie zawsze tak było

Anita Sokołowska  i jej partner Bartosz Frąckowiak bardzo dbają o swoją prywatność i raczej nigdzie nie pojawiają się razem. Ostatnio jednak przełamali tę passę i przyszli w swoim towarzystwie na galę wręczenia Srebrnych Jabłek. Fotoreporterzy cały czas robili im zdjęcia i nie odstępowali zakochanych na krok.

Aktorka i reżyser są parą od 5 lat i doczekali się synka – Antosia. Gwiazda zostawiła dla niego swojego poprzedniego męża – Rafała Malinowskiego. Obecnie para mieszka w Bydgoszczy, gdzie on kieruje tamtejszym teatrem, a ona w nim gra. Anita jednak częściej bywa w Warszawie na planie „Przyjaciółek”. Ale otwarcie mówi o tym, że takie układ jej bardzo pasuje.

Uważam, że jestem najszczęśliwszą kobietą na ziemi! – stwierdza gwiazda.

Ale początki tej miłości nie były łatwe. Żadne z nich nie miało stałych dochodów i zdarzało im się pożyczać pieniądze od znajomych. Na szczęście po jakimś czasie ich sytuacja finansowa poprawiła się i obecnie wiodą spokojne życie.

Bartosz jest charyzmatycznym reżyserem. Razem pracujemy, co znaczy, że lubimy to robić, bo doskonale się rozumiemy – mówi o swoim ukochanym Sokołowska.

Trzymamy za nich kciuki!

23-02-2015 Warszawa Srebrne Jablka miesiecznika PANI fot. P.B³aszczyk/ONS 23-02-2015 Warszawa Srebrne Jablka miesiecznika PANI fot. P.B³aszczyk/ONS


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×