Ania Wyszkoni zabrała córkę na Eurowizję Junior 2019. Pola to jej klon. Wyrosła na piękną dziewczynkę

Ania Wyszkoni z Viki Gabor i córką Polą

Ania Wyszkoni z Viki Gabor i córką Polą

Trudno w to uwierzyć, ale Ania Wyszkoni czaruje swoim głosem już od 20 lat. W tym czasie nie tylko nagrała wiele przebojów, ale także doczekała się dwójki dzieci. Do tej pory jednak zazwyczaj trzymała je z dala od świata show-biznesu. Lecz Eurowizja Junior 2019 sprawiła, że to się zmieniło!

Ania Wyszkoni stojąc na scenie dzieli się ze słuchaczami nie tylko swoim talentem, ale także emocjami. Jest artystką otwartą – w wywiadach nie unika odpowiedzi na pytania dotyczące jej życia prywatnego, chętnie mówi o dzieciach: prawie 18-letnim już dzisiaj Tobiaszu, którego ma z małżeństwa z Adamem Pigułą oraz o 7-letniej Poli, która jest owocem jej związku z Maciejem Durczakiem. Lecz ma jedną żelazną zasadę – swoje pociechy trzyma z daleka od świata show-biznesu.

Zobacz: „Czy ty sięgnęłaś dna totalnego?”. Ania Wyszkoni w ogniu krytyki! Poszło o… nową „Szansę na sukces”

Jak wygląda córka Ani Wyszkoni?

Piosenkarka dość szybko zauważyła, że jej córka ma talent. Dwa lata temu na łamach Faktu wyznała:

Moja 5-letnia córka Pola jest małą kopią mnie. Lubi tańczyć, lubi śpiewać, naśladuje mnie. Nawet robi nam koncerty w domu! Może będzie małą wokalistką! Ja też tak zaczynałam, czyli od koncertów dla rodziców.

Ale nawet, gdyby Pola bardzo chciała, to jej sławna mama raczej nie zgodziłaby się na to, by dziewczynka wzięła udział np. w programie The Voice Kids. Bo piosenkarka chce ją trzymać z dala od tego świata tak długo, jak tylko się da. Dlatego nigdy nie zabiera jej na żadne imprezy branżowe, nawet na swoje koncerty – zrobiła to chyba tylko raz, ale tylko w drodze wyjątku.

Zobacz: 37-letnia Ania Wyszkoni w Opolu 2017 pokazała się prawie nago! Takiej kreacji nie powstydziłaby się Joanna Krupa!

Teraz jednak się ugięła i obie pojawiły się na konkursie dziecięcej Eurowizji w gliwickiej Arenie. Być może Pola tak jej „wierciła dziurę w brzuchu”, że nie miała wyjścia. Wszak dla niej taka wielka impreza musiała być nie lada gratką. Tym bardziej, że Pola na co dzień mieszka wraz z rodzicami daleko od Warszawy, bo aż pod Poznaniem.

Ania Wyszkoni z córką i Viki Gabor – Eurowizja Junior 2019

Ania Wyszkoni z córką i Viki Gabor – Eurowizja Junior 2019

Co jednak ciekawe, na samej obecności na imprezie się nie skończyło. Artystka bowiem zapozowała ze swoją latoroślą i Viki Gabor na ściance, a dziewczynka wcale nie była onieśmielona błyskiem fleszy – wprost przeciwnie. Możliwe więc, że u boku piosenkarki rośnie nowa gwiazda i kiedyś jeszcze razem wystąpią na scenie.


Ania Wyszkoni z córką i Viki Gabor – Eurowizja Junior 2019

Ania Wyszkoni z córką i Viki Gabor – Eurowizja Junior 2019

Anna Anna Wyszkoni z córką, Viki Gabor

scena z: Wiktoria Gabor, Anna Wyszkoni, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Pola Durczak – córka Ani Wyszkoni

Pola Durczak – córka Ani Wyszkoni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×