Ania Wyszkoni o strachu przed rozwodem: Pochodzimy z małej wsi. Co powiedzą ludzie?

Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni rzadko wspomina małżeństwo z Adamem Pigułą. Pierwszy raz opowiedziała o rozwodzie rok temu w 20m2 Łukasza. Teraz pogłębiła temat w wywiadzie dla Kobieta i życie.

Myślę, że przerosły nas obowiązki, wspólne mieszkanie, dziecko. Nagle okazało się, że jesteśmy bardzo różni. Ja potrzebowałam muzyki, jemu nie podobały się ciągłe wyjazdy na koncerty. Nie rozumiał mojego życia. Mieszkaliśmy wtedy u rodziców, budowaliśmy własny dom. Na pewnym etapie uznałam, że to już nie ma sensu, ale postanowiłam spróbować dla dziecka i dla naszych rodziców – przyznała. – W końcu jednak uznałam, że dla dobra dziecka, które stawało się coraz bardziej nerwowe, lepiej będzie się rozstać. To było trudne. Oboje pochodzimy z małej wsi. Myślałam, co powiedzą ludzie?

Anna Wyszkoni i Adam Piguła doczekali się narodzin syna, Tobiasza. Piosenkarka związała się z Maciejem Durczakiem, który też jest ojcem jej córki, Poli. Ich związek trwa już 10 lat. Pod koniec tego roku podjęli decyzję, że wezmą ślub. Może w nadchodzącym roku?

Anna Wyszkoni

Fotografia: AKPA


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×