Angelina Jolie dodała osobisty post na Instagramie. Pierwszy raz widzimy wnętrza jej domu. Jak mieszka gwiazda?

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie w zeszłym miesiącu zadebiutowała na Instagramie. Gwiazda właśnie dodała bardzo osobisty post. Pokazała swoje córki i salon. Pierwszy raz widzimy, jak mieszka znana aktorka.

Angelina Jolie jest jedną z najbardziej wziętych gwiazd Hollywood. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość ról, które bez reszty zapadły widzom w pamięć.

Przez lata obecności w show-biznesie nie mogła narzekać na brak zainteresowania fanów i zawodowych propozycji. Cały czas pojawiała się w kolejnych formatach, a filmy z jej udziałem z góry skazane były na komercyjny sukces. Z branżą związana jest od dzieciństwa. Ojcem gwiazdy jest znany aktor, John Voight, który wprowadził ją w tajniki zawodu – już jako nastolatka towarzyszyła mu na czerwonym dywanie podczas Oscarów.

Oprócz zawodowej kariery Angelina spełniła się też w roli mamy. Chociaż nie miała szczęścia w miłości, a jej kolejne związki i małżeństwa szybko się rozpadały, to doczekała się gromadki dzieci. Pociechy wychowywała wspólnie z Bradem Pittem. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu, a obecnie spotykają się w sądzie, walcząc o opiekę nad sześciorgiem dzieci (trojgiem biologicznych i trojgiem adoptowanych).

Angelina Jolie pokazała salon na Instagramie

Chociaż Jolie, to jedno z najpopularniejszych nazwisk w Hollywood, to aktorka do tej pory bardzo strzegła swojej prywatności. Nie mówiła zbyt wiele o tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym, nie wpuszczała kamer do domu i niechętnie wypowiadała się na temat głośnego rozwodu z Pittem. To wszystko nieco się zmieniło w zeszłym miesiącu, gdy postanowiła założyć konto na Instagramie, by zabrać głos w sprawie przejęcia Afganistanu przez Talibów. Do tej pory była nieobecna w mediach społecznościowych.

Chociaż na profilu gwiazdy znalazło się dopiero pięć wpisów, to w krótkim czasie jej konto zaobserwowało ponad 10 milionów internautów. Właśnie dodała ona pierwszy, tak bardzo prywatny post. Pochwaliła się zdjęciami swoich córek, które w salonie ich domu oddają się lekturze. Na fotografiach widzimy Zaharę i Shiloh.

Koniec #suummerreading. To jedne z ulubionych w naszym domu. Chciałbym poznać wasze – napisała pod zdjęciem.

Fani w licznych komentarzach podzielili się ulubionymi tytułami książek, a my patrzymy na wnętrza.

Widać, że gwiazda stawia na jasne i spokojne kolory, w których dobrze się wypoczywa. Ściany są pomalowane na biało, a w salonie znajduje się beżowa kanapa oraz żywe rośliny. Światło do wnętrza wpada przez okna zasłonięte jasnymi kotarami.

Nawet po takich niewielkich fragmentach można stwierdzić, ze mieszka bardzo przytulnie. To pierwszy raz, gdy gwiazda wpuściła fanów do swojego azylu w Los Angeles.


Angelina Jolie pokazała córki i salon na Instagramie

Angelina Jolie pokazała córki i salon na Instagramie

Angelina Jolie pokazała córki i salon na Instagramie

Angelina Jolie pokazała córki i salon na Instagramie

Dom Angeliny Jolie i Brada Pitta w Los Angeles w dzielnicy Loz Feliz

Dom Angeliny Jolie i Brada Pitta w Los Angeles w dzielnicy Loz Feliz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×