Koszmar Anety Zając! Ciągle przybiera na wadze przez straszną chorobę

Aneta Zając tyje, choroba

Aneta Zając tyje przez chorobę

Aneta Zając nie ma ostatnio łatwo. Choć w jej sercu obudziła się wiosna, a aktorka znów jest zakochana, przewrotny los nie chce dać jej chwili wytchnienia. Jak donosi Świat i Ludzie, gwiazda znów walczy z problemami zdrowotnymi. Nie od dziś wiadomo, że Aneta zmaga się z uporczywą chorobą tarczycy, która nie tylko wpływa na jej zdrowie, ale również na samopoczucie i wygląd.

Żeby unormować pracę tarczycy, gwiazda musiała zażywać hormony. Te niestety potrafią mieć bardzo nieprzyjemne skutki uboczne. Aktorka przybrała kilka kolejnych kilogramów i choć wciąż jest pod opieką lekarzy, nawet oni nie są w stanie nic poradzić na powiększającą się wagę. Nie pomaga również pasja Anety – prowadzi bloga kulinarnego, gotuje, wymyśla autorskie przepisy i… podjada.

Powinna trzymać ścisłą dietę, ale zmotywowanie się do niej samodzielnie wcale nie jest łatwe. Słodycze, które są obecne w jej życiu i stres, też nie są pomocne. Zając próbowała nawet medycyny estetycznej:

Miała serię ujędrniających zabiegów endermologii, przeszła detoks, na którym schudła około 10 kilogramów, ale po jakimś czasie skutki hormonalnej terapii znów stały się widoczne. Znów musi bardziej o siebie zadbać – wyjawiła tabloidowi znajoma gwiazdy.

Według doniesień magazynu, Aneta zamierza wyjechać do Włoch na specjalny turnus, podczas którego będzie jadła zbilansowane posiłki i walczyła o powrót do formy z Tańca z Gwiazdami. Myślicie, że uda jej się osiągnąć sukces?

Poruszające wyznanie Ireny Santor. Gwiazda pierwszy raz tak szczerze skomentowała swój stan zdrowia

Wzruszona księżna Kate wysłała list do przyjaciółki Meghan Markle, a ona go opublikowała! Wruszające

Prezenterka Polsatu zapadła na bardzo rzadką chorobę. Opublikowała wzruszający wpis: „Staram się nie tracić żadnej chwili”


Aneta Zając ma nowego partnera

Aneta Zając ma nowego partnera

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk - TeleKamery 2006

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk - TeleKamery 2006

Aneta Zając - konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Aneta Zając - konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×