Andrzej Piaseczny w urodziny pokazał zdjęcie mamy ze szpitala. „Prosimy o dobre myśli”

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny na Instagramie pokazał zdjęcie mamy, która leży w szpitalu. W ten sposób uczcił ich wspólne urodziny, które obchodzą dzień po dniu. Co dolega seniorce?

Andrzej Piaseczny od początku swojej kariery opowiada o silnej więzi, jaka łączy go z mamą. Razem z nią wystąpił w programie TVN Starsza pani musi fiknąć. Pojawili się także podczas ramówki stacji. Pani Alicja dumnie pozowała obok znanego syna, zachwycając swoją stylizacją. Sięgnęła po długą do ziemi, zieloną suknię, w której wyglądała jak prawdziwa gwiazda.

Mama artysty znalazła też chwilę, by po uroczystej prezentacji oferty programowej porozmawiać z dziennikarzami. Na łamach jednego z tabloidów komplementowała syna:

Mojemu synowi najbardziej jestem wdzięczna za wsparcie i nieustanną pamięć. Wiem, że na wszystkie moje dzieci mogę zawsze liczyć. Ale faktem jest, że to Andrzej do mnie najczęściej dzwoni i codziennie stara się poświęcić mi choć chwilę. To dla mnie bardzo ważne wsparcie w troskach codziennego życia – zdradziła jakiś czas temu w rozmowie z Super Expressem.

Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcie z mamą ze szpitala. Co jej dolega?

Piaseczny nowy wpis, który zadedykował swojej mamie, opublikował w social mediach w poniedziałek. Tym razem pokazał zdjęcie ze szpitala. Seniorka jest podłączona do aparatury, ma na sobie czerwony szlafrok, w tle widać specjalistyczny sprzęt. Co jej dolega? Tego piosenkarz zdradzić nie chciał. Można jednak przepuszczać, że nie ma to związku z panującą na świecie pandemią koronawirusa — gdyby u pani Alicji zdiagnozowano COVID-19, nie mogłaby przyjmować gości.

Powód, dla którego mama Piasecznego przebywa w szpitalu, póki co owiany jest tajemnicą. Wokalista poprosił jedynie internautów, by ci przesyłali jego rodziciele pozytywną energię. Szczególnie że zarówno on, jak i jego mama ostanio świętowali urodziny.

Od kilku już lat urodziny świętujemy wspólnie. Pomiędzy moimi, które jutro, a wczorajszymi Mamy. To już sto trzydzieste trzecie! Ależ ten czas… Gdybyśmy mogli sobie czegoś życzyć, to bardzo prosimy o dobre myśli, których nam teraz dla zdrowia bardzo potrzeba – napisał Andrzej Piaseczny.

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach życzą Alicji Piasecznej dużo zdrowia:

  • Jesteście piękni Waszą miłością. Cudownie się na Was patrzy. Gratuluję Mamie Syna, a Synowi Mamy. Życzę, jak najwięcej chwil we wspólnych uściskach. Miłość wszystko przetrwa i nie da się ukryć tego bijącego blasku.
  • Dużo zdrówka dla Was. Wszystkiego dobrego.
  • Duzo zdrowka dla mamusi i pana Andrzeja.

Przyłączamy się do zacytowanych powyżej komentarzy.


Andrzej Piaseczny z mamą panią Alicją

Andrzej Piaseczny z mamą panią Alicją

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją na jesiennej ramówce TVN 2019

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją na jesiennej ramówce TVN 2019

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją na jesiennej ramówce TVN 2019

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją na jesiennej ramówce TVN 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×