Piasek zakpił w „TzG” z „The Voice of Poland”. Po występie gwiazdy MMA zażartował z hitu TVP

Andrzej Piaseczny - TzG 12

Andrzej Piaseczny - TzG 12

Taniec z Gwiazdami 12. Andrzej Piaseczny nie powstrzymał się i zażartował z hitu TVP. To już kolejny raz, kiedy wbija szpilę byłemu pracodawcy. Co powiedział?

Andrzej Piaseczny od wielu lat nie zwalnia tempa i jest jednym z najpopularniejszych artystów w naszym kraju. Regularnie koncertuje, a także tworzy nowe piosenki. Niedawno wydał płytę 50/50, piosenkarz spełnia się nie tylko jako wokalista, ale także dzieli się swoimi doświadczeniami z innymi. Przez kilka edycji pojawiał się na antenie Telewizji Polskiej, gdzie był trenerem w popularnych programach. Przez kilka sezonów gościł w The Voice of Poland, potem w The Voice Senior. Od niedawna jest związany z Polsatem. Jest jednym z jurorów Tańca z gwiazdami, którego nowa edycja wystartowała w poniedziałek 30 sierpnia.

Andrzej Piaseczny miał mocny debiut przed kamerami. Gdy wszedł do studia, zażartował z Telewizji Polskiej:

Z przyzwyczajenia poszedłem do innego studia, ale tamta telewizja postawiła barykady, więc jestem – zażartował.

Przypomnijmy, że w budynku ATM, gdzie jest nagrywany Taniec z gwiazdami, mieści się również studio The Voice of Poland. W drugim odcinku także się nie powstrzymał i zażartował z TVP.

Taniec z Gwiazdami 12. Piasek wbija szpilę TVP po występie Łukasza Jurkowskiego

Polski komentator sportowy zajmujący się MMA i Wiktoria Omyła zatańczyli rumbę. Towarzyszyła im córka Łukasza Jurasa. Michał Malitowski skwitował występ:

Twoja rumba to katastrofa, ale masz w sobie prawdę, która przekonuje.

Ostatecznie Łukasz Jurowski wywalczył 25 punktów. Jednak naszej uwadze nie umknęło, że i w drugim odcinku Tańca z Gwiazdami Piasek wbił szpilę TVP i The Voice, w którym poprzednio był jurorem.

Rumba Jursa rozpoczynała się od wykonania przez zawodnika MMA fragmentu hitu Bradleya Coopera i Lady Gagi Shallow. Andrzej Piaseczny nie powstrzymał się:

O mało co nie obróciłem fotela – zażartował, nawiązując do The Voice.

Kolejna udana riposta wokalisty poszła w eter.

Tymczasem Jurkowski zyskuje sobie coraz szersze grono fanów. Internauci są zaskoczeni tym, jak umięśniony sportowiec porusza się na parkiecie. Czy ma szanse wygrać 12. edycję Tańca z Gwiazdami i stać się czarnym koniem najnowszej odsłony show?


Andrzej Piaseczny — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Andrzej Piaseczny — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Andrzej Piaseczny – Taniec z gwiazdami 12

Andrzej Piaseczny – Taniec z gwiazdami 12

Łukasz Jurkowski, Wiktoria Omyła — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Łukasz Jurkowski, Wiktoria Omyła — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nie ma więcej nic do powiedzenia ,głupie żarty i widać że nie może przebolec ,że już nie jest w TVP , szkoda bo miałem to za mądrego i inteligentnego gościa, a tak nie pokazał żadnej klasy, wręcz przeciwnie, żałosne to Panie Andrzeju

 • Gość pisze:

  Zgadzam się

 • Lllll pisze:

  Wszędzie polityka, ponadto nid da sie słuchać wywodów jury , Piasek zrobił się zgorzkniały

 • Gość pisze:

  Brawo👏 panie Andrzeju tak trzymać!!!

 • Gość pisze:

  Czekamy na czacze od Małyszowej haha salcesonik będzie skakał!

 • Gość pisze:

  Do tej pory szanowałam Piaska. Ale teraz po co miesza się w politykę.. Bądź cichy jak do tej pory. Nie obchodzi ludzi Twoje życie prywatne. Nie mówi się źle O byłym pracodawcy. Chyba że zależy Ci na rozgłosie. Bądź takim jak do tej pory.

 • Gość pisze:

  Piasek, chyba nie możesz przeboleć, że wyrzucili Cię z TVP. Nie znasz się na tańcu, więc nadrabiasz głupimi wstawkami o TVP. Miernota!!!

 • Gość pisze:

  Żałosne teksty, jak się nie ma nic do powiedzenia na temat obecnej formuły programu nie powinno się tylko dla kasy siadać jako jury.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×