Tak Piasek troszczy się o schorowaną mamę. Wzruszające sceny nad morzem: „Widać było, że sprawił jej ogromną przyjemność”

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny przygotował dla mamy piękną niespodziankę. Zabrał ją w podróż, w której trakcie przyłapali ich paparazzi. Zobaczcie, jakie momenty uchwycili.

Andrzej Piaseczny od wielu lat jest związany z muzyką. Pierwsze kroki w branży stawiał w 1992 roku w zespole Mafia, którego był wokalistą. Potem nadszedł czas na karierę solową. Od 1998 roku wydał dziesięć albumów studyjnych, niemal na każdym znajdują się ponadczasowe i lubiane przez słuchaczy przeboje.

Piaseczny od pewnego czasu łączy występy na scenie z udziałem w programach rozrywkowych. Przez kilka lat był jednym z trenerów The Voice, potem dołączył do obsady The Voice Senior. Chociaż cieszył się sporą sympatią oglądających, jego współpraca z Telewizją Polską dobiegła końca w 2021 roku.

Piasek nie narzekał długo na brak pracy. Dołączył do jurorów emitowanego na Polsacie Tańca z gwiazdami. W dniu debiutu w show uderzył w swojego byłego pracodawcę:

Z przyzwyczajenia poszedłem do innego studia, ale tamta telewizja postawiła barykady, więc jestem – zażartował.

Przypomnijmy, że w budynku ATM, gdzie jest nagrywany Taniec z gwiazdami, mieści się również studio The Voice of Poland.

Andrzej Piaseczny z mamą nad morzem. Zdjęcia paparazzi

Andrzej Piaseczny nie tylko koncentruje się na karierze, ale także dba o życie rodzinne. Nie ukrywa, że z mamą Alicją, wiąże go silna więź. Jego rodzicielka jest osobą, która nigdy w niego nie zwątpiła. Zawsze stała u jego boku, dumnie wspierając ukochanego syna:

Wierzyłam, że będzie kimś… Że osiągnie sukces. Wszystko, co zdobył, zawdzięcza tylko sobie- mówiła w programie Starsza pani musi fiknąć.

Niedawno Andrzej Piaseczny miał wolny weekend. Postanowił to wykorzystać i przygotował dla mamy niespodziankę. Zabrał ją nad Bałtyk — odwiedzili Sopot oraz Gdynię Orłowo:

Może to takie niemodne, ale Andrzej lubi w ten sposób spędzać czas. Kocha swoją mamę, a mama kocha też morze – komentuje w Fakcie Julita Janicka, menedżerka artysty.

Chociaż pogoda w tych dniach nie dopisała, to nie przeszkodziło piosenkarzowi i jego mamie wybrać się na plażę. Ubrali się w ciepłe kurtki oraz czapki i ruszyli na spacer, w którego trakcie przyłapali ich paparazzi. Ze zdjęć wynika, że Piaseczny bardzo troszczył się o panią Alicję. Przez pewien czas jego mama podpierała się na nim. Potem siadła na wózku inwalidzkim, który prowadził jej artysta. Uśmiech nie schodził jej z twarzy. Jak podkreśla Plejada, „widać było, że sprawił jej ogromną przyjemność”.

Na co choruje mama Andrzeja Piasecznego?

Mama Andrzeja Piasecznego kilka miesięcy temu trafiła do szpitala, o czym piosenkarz poinformował na swoim Instagramie. Opublikował zdjęcie, na którym widać, że seniorka jest podłączona do aparatury, w tle widać specjalistyczny sprzęt. Powód, przez który mama piosenkarza przebywała w placówce, owiany jest tajemnicą.


Andrzej Piaseczny z mamą Alicją

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją

Andrzej Piaseczny z mamą panią Alicją

Andrzej Piaseczny z mamą panią Alicją

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją na jesiennej ramówce TVN 2019

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją na jesiennej ramówce TVN 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×