Alicja Bachleda-Curuś pokazała, jak udekorowała dom na święta. Pierwszy raz widzimy wnętrze jej pięknego salonu

Święta w domu Alicji Bachledy-Curuś

Święta w domu Alicji Bachledy-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś pokazała, jak spędza Boże Narodzenie. Udostępniła zdjęcie z domowego zacisza. Pokazała piękną choinkę i udekorowany stół. Zobacz, jak mieszka aktorka.

Alicja Bachleda-Curuś od lat mieszka za oceanem. Do Stanów Zjednoczonych wyemigrowała, gdy została zauważona przez amerykańskich producentów. Jej uroda i talent szybko zostały docenione za granicą. Zagrała w Ondine, Edge czy The Absinthe Drinkers. Pod urokiem Polki był m.in. Colin Farrell. Znany irlandzki amant związał się z nią na kilka lat. Para doczekała się syna – Henry’ego.

Chociaż Colin i Alicja nie są już razem, to pozostają w przyjacielskich relacjach. Wszystko dla dobra wspólnego dziecka. To z synem Bachleda-Curuś spędza tegoroczne Boże Narodzenie.

Jak Alicja Bachleda-Curuś spędza Wigilię Bożego Narodzenia?

Alicja udostępniła zdjęcie z domowego zacisza. Pokazała, jak pięknie udekorowała wnętrze swojego salonu. Stanęła w nim imponująca choinka, która przy zgaszonym świetle ociepla wnętrze lampkami w żółto-czerownych kolorach. Pod drzewkiem nie brakuje prezentów, a na stole pięciu nakryć. Oznacza to, że aktorka na wieczerzę zaprosiła bliskie osoby.

Piękny kadr Bachleda-Curuś opatrzyła życzeniami:

Przed Wigilią. Wesołych Świat Bożego Narodzenia✨🎄Dla tych, którzy mają szczęście spędzić te Święta z najbliższymi oraz tych, dla których ten czas jest wyjątkowo trudny 🙏🏻 Dużo miłości!

Fani wymienili się serdecznościami, życząc swojej ulubienicy wszystkiego najlepszego w najbliższym czasie.

Zobacz też, jak Wigilię spędzają inne gwiazdy.


Dom Alicji Bachledy-Curuś udekorowany na święta

Dom Alicji Bachledy-Curuś udekorowany na święta

Alicja Bachleda-Curuś - Boże Narodzenie 2020

Alicja Bachleda-Curuś - Boże Narodzenie 2020

Alicja Bachleda-Curuś - Boże Narodzenie 2020

Alicja Bachleda-Curuś - Boże Narodzenie 2020

Komentarze

 • Gość pisze:

  Boli mnie to, że krytykujecie ten stół, wszystko jest dobrze. Wesołych Świąt Pani Alicjo.

 • Gość pisze:

  Szkoda tylko, ze u bachledy jada sie barszcz zuszkami nozem i wudelcem. Ulozenie sztuccow to pokazuje

 • Gość pisze:

  Szkoda tylko, ze u bacnledyjada sie barszczyk z uszkami nozem i widelcem. Pokazuje to sposob ulozenia sztuccow.

 • Ivette pisze:

  Alicja po prostu nie jest wylewna. Zamieściła 1 zdjęcie wraz z życzeniami Kraków 2021, a redakcja dodała zeszłoroczne zdjęcia z USA. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich!

 • Gość magda pisze:

  Nic szczególnego dom jak każdy a tu widać jeszcze staroświecki dywan kolory ponure zero wesołości a mimo tego zdrowia i wesołych świąt

  • Julka pisze:

   Ale ciecie tu piszą, ze niby do barszczu podany jest noz i widelec? , a nie widzisz tam lyzki? Bardzo dobrze ułożone nakrycie, tak się składa, ze sztućce wszystkie się układa do wszystkich potraw które będziemy spożywać na Wigili. Alicja swietnie nakryła stół, bo u niej spożywa się 12 potraw a nie tulko barszcz jak u Ciebie sierotko intelektualny

 • Krysia pisze:

  Bardzo skromnie,faktycznie szału nie ma,jedynie fajny pies,wszystkiego dobrego dla Alicji i jej rodziny.

 • Teri pisze:

  To zdjęcia większość z zeszłego roku .

 • Gość pisze:

  Tali live szału mi ma ale święta to świeta niech będzie inni maja tak 30lat jak skarpetki na święta a co ma zrobic na wakacjach olejek sam się nie rozsmaruje przeciez nie będzie płakac jak perfekty jarmarki kochanki i inne blach..ki i blacharze jesli chodzi o hajs nie ma sentymentów niestety elf ukradł cukierki ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×