Aleksandra Domańska zdradziła płeć dziecka. Gwiazda długo trzymała fanów w niepewności. Ma syna czy córkę?

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska w październiku poinformowała fanów, że po raz pierwszy została mamą. Nie zdradziła jednak płci swojego dziecka. Dopiero teraz wyjawiła fanom tę tajemnicę.

Aleksandra Domańska spora popularność zyskała, dzięki serialowi O mnie się nie martw. W hicie Dwójki wcieliła się w jedną z głównych ról i szybko doczekała się sporego grona fanów. Jeszcze bardziej dała się poznać dzięki reality show Ameryka Express. Tam bez trudu pokonała rywali i udowodniła, że poradzi sobie w każdej sytuacji. Ten program przysporzył jej kolejne grono fanów, którzy zaczęli interesować się nie tylko jej karierą, ale także życiem prywatnym. W tym ostatnio całkiem dużo się dzieje.

Aktorka była bardzo aktywną użytkowniczką social mediów, gdzie obserwowało ją spore grono internautów. Nagle jednak postanowiła zniknąć z sieci. Po jakimś czasie wróciła na Instagram, gdzie ujawniła, że oczekuje na narodziny pierwszego dziecka. W tym czasie pokazała kilka zdjęć z brzuszkiem, a gdy noworodek był na świecie, również nie omieszkała poinformować o tym swoich fanów.

Aleksandra Domańska zdradziła płeć dziecka. Syn czy córka?

Ola nie tylko z wielkim zaangażowaniem opiekuje się dzieckiem, ale też wszystko stara się łączyć z pracą. Już za kilka tygodni na antenie stacji Polsat pojawi się serial Mecenas Porada, w którym gra główną rolę młodej prawniczki. Tymczasem jednak skupia się na opiece nad maluszkiem. Jak do tej pory gwiazda nie zdradzała zbyt wiele ze swojej prywatności, a od października nie ujawniła, czy wychowuje synka, czy córeczkę. Wszystko zmieniło się kilka dni temu.

Świeżo upieczona mama dodała w sieci post, w którym nieoczekiwanie poinformowała o płci dziecka. Wyjawiła fanom, że ma synka, na którego punkcie totalnie straciła głowę.

No słuchajcie nadszedł ten moment, w którym to informuję wszem i wobec, że kurka totalnie TOTALNIE STRACIŁAM GŁOWĘ DLA SWOJEGO SYNECZKA. Jakby… Przepływ miłości między nami jest tak intensywny w swej najczystszej, gwiezdnej, mistycznej postaci, że ledwie łapie oddech. Mój umysł, moje ciało, moja dusza grają poloneza As-dur ALL THE TIME. Moja rzeczywistość zmieniła gęstość na tę najbliższą mej duszy. Co tu dużo gadać… Chwilo trwaj!

Pod postem nie zabrakło słów zachwytu, a ciekawość fanów została w końcu zaspokojona. Nadal jednak nie wiadomo, jakie imię nosi chłopiec, ale być może niedługo Ola pochwali się także tą tajemnicą. Tymczasem nie pozostaje nic innego jak czekać na nowy serial z jej udziałem, który już marcu zadebiutuje na antenie Polsatu.


Aleksandra Domańska z dzieckiem

Aleksandra Domańska z dzieckiem

Aleksandra Domańska w nowym serialu

Aleksandra Domańska w nowym serialu

Aleksandra Domańska z synem

Aleksandra Domańska z synem

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live zdrowe byle źdrowe all the time ludzie co wy rob4cie to bujda na resorach jak tata daje te same prezenty i jak te same imiona gwiazda ha ha a 500+ działa chociaz zamiast jałomuźny na nowe dachy wolałbym kupic a2 i a4 i nawet a 10 ale zabojady były pierwsze ale jeszcze ponegocjuje i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×