Aleksandra Domańska pokazała ciążowy brzuszek i partnera. Po raz pierwszy tak otworzyła się przed fanami

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Aktorka dopiero będąc w zaawansowanej ciąży, oficjalnie potwierdziła radosną nowinę. Teraz poszła o krok dalej i pochwaliła się zdjęciem brzuszka, a także partnera.

Aleksandra Domańska to aktorka, która doskonale dała się poznać widzom dzięki serialowi O mnie się nie martw. W hicie dwójki zagrała jedną z głównych ról i chociaż na początku była przedstawiana jako jedna z negatywnych postaci, to wraz z biegiem akcji losy jej bohaterki mocno się zmieniły. Tym samym mocno zyskała na popularności. Z zupełnie innej strony dała się poznać widzom w momencie, gdy pojawiła się w programie Ameryka Express. Wykazała się tam ogromną walecznością i dzięki temu udało jej się pokonać morderczą trasę a w konsekwencji zwyciężyć bardzo wyczerpujące show. Dzięki temu zaczęła interesować się nią spora liczba internautów.

W pewnym momencie profil gwiazdy śledziło ponad 240 tys. osób, co jest naprawdę znakomitym wynikiem. Wokół aktorki zrobiło się jednak sporo szumu i medialnego zamieszania. W pewnym momencie pożegnała się ze swoimi obserwatorami i na jakiś czas zniknęła z sieci.

Aleksandra Domańska pokazała ciążowy brzuszek i partnera

Ola nigdy nie mogła narzekać na brak zawodowych propozycji. Już w jesiennej ramówce stacji Polsat mieliśmy zobaczyć ją grającą główną rolę w serialu Mecenas Porada. Informacja o nowym projekcie zbiegła się w czasie z plotkami o tym, że spodziewa się dziecka.

Produkcja ma pewien problem, bo latem miały ruszyć zdjęcia do drugiej transzy serialu „Mecenas Porada”, gdzie Ola gra główną rolę. A wtedy jej ciąża będzie już widoczna. Ale wszyscy jej gratulują na planie i cieszą się razem z Olą – zdradził Plotkowi jeden z pracowników produkcji serialu.

Przyszła mama bardzo długo milczała w tym temacie i nie komentowała informacji o ciąży. Dopiero niedawno potwierdziła doniesienia o tym, że spodziewa się pierwszego dziecka. W kolejnych publikacjach na Instagramie poszła już o krok dalej i pokazała nie tylko ciążowe krągłości, które zwiastują rychły poród, ale także swojego partnera. Do tej pory bardzo powściągliwa w swoich zwierzeniach aktorka podzieliła się wyjątkowym dla fanów kadrem. Chociaż aktorka nie pokazała twarzy swojego wybranka, to widać, że jest ogromnie szczęśliwa. Kadr, który udostępniła zobaczycie w naszej galerii.


Aleksandra Domańska pokazała ciążowy brzuszek

Aleksandra Domańska pokazała ciążowy brzuszek

Aleksandra Domańska potwierdza ciąże

Aleksandra Domańska potwierdza ciąże

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×