Gwiazda „BrzydUli” pokazała fotkę Aleksandry Domańskiej z dzieckiem. Pierwszy raz widzimy jej kruszynkę w pełnej okazałości

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska w tym roku dołączyła do grona świeżo upieczonych mam. Aktorka w październiku poinformowała o narodzinach dziecka. Do sieci trafiło ich pierwsze wspólne zdjęcie. 

Aleksandra Domańska to jedno z najbardziej znanych nazwisk wśród młodego pokolenia aktorów. Wielką sympatię fanów zyskała, gdy pojawiła się w serialu O mnie się nie martw. Tam otrzymała jedną z głównych ról, która pozwoliła jej zaistnieć na ekranie i spowodowała, że szybko otrzymała kolejne propozycje pracy. Na antenie TVN wzięła udział w programie Ameryka Express, gdzie bez większego trudu pokonała rywali.

Sukces na ekranie sprawił, że jej popularność przeniosła się również do sieci. Była niezwykle aktywna na Instagramie, a na jej profilu cały czas przybywało nowych obserwatorów. Gdy było tam już blisko 240 tys. internautów, aktorka postanowiła z dnia na dzień zniknąć z sieci. Pożegnała się jedynie krótkim:

Dziękuję, do widzenia.

Gdy odpoczęła od mediów społecznościowych, utworzyła nowe konto, na którym po jakimś czasie poinformowała, że jest w ciąży i pokazała pierwsze zdjęcia z brzuszkiem.

Aleksandra Domańska pierwszy raz pokazała dziecko

Ola, będąc w ciąży, kilka razy chwaliła się swoimi krągłościami, a nawet pojawiła się w bardzo odważnej sesji, w której wystąpiła nago w otoczeniu innych ciężarnych kobiet. O tym, że jej dziecko jest już na świecie, poinformowała w połowie października. Opublikowała wtedy w sieci czarno-białe zdjęcie, na którym można było zobaczyć, jak karmi maleństwo piersią. Wszystko opatrzyła bardzo obszernym opisem, a jej fani natychmiast ruszyli z gratulacjami.

Od tamtej pory Ola nie pochwaliła się w sieci kolejnym zdjęciem, na którym moglibyśmy zobaczyć jej dziecko. Nie podała też jego płci. W jednym z postów zdradziła jednak, że imię jest „no gender”. Wiadomo jednak, że z maleństwem u boku zwiedza świat. Gwiazda z trzymiesięczną pociechą poleciała do Tanzanii. Tam wypoczywa na wyspie Zanzibar, gdzie znajduje się też sporo innych polskich gwiazd.

W sieci można zobaczyć zdjęcie, którym pochwalił się przyjaciel aktorki, Maciek Radel znany z serialu BrzydUla. Udostępnił on na swoim profilu kadr, na którym możemy zobaczyć Olę z dzieckiem w towarzystwie znajomych. Wśród nich są między innymi: Tomasz Ciachorowski i Agata Pruchniewska. Fotografie zobaczycie w naszej galerii.

Pod koniec października na platformie Polsat Box Go wystartował serial Mecenas Porada składający się z 12 odcinków. Główną rolę świeżo upieczonej prawniczki gra w nim właśnie Aleksandra Domańska. Niewykluczone, że ten format pojawi się także w telewizyjnej ramówce stacji.


Aleksandra Domańska z dzieckiem

Aleksandra Domańska z dzieckiem

Aleksandra Domańska z dzieckiem

Aleksandra Domańska z dzieckiem

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×