Ola Domańska poddała się zabiegowi, który zmienił jej życie na lepsze. „Było to dla mnie mocne przeżycie”

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska zdecydowała się na laserową korektę wzroku. Swoje wrażenia postanowiła opisać na Instagramie. Przed zabiegiem miała bardzo dużo obaw. Czy wszystko poszło zgodnie z planem?

Aleksandra Domańska wielką sympatię widzów zyskała swoją rolą w serialu O mnie się nie martw. Od tamtej pory każdy kojarzy jej nazwisko, a jej profil na Instagramie zaczęła obserwować spora grupa wiernych fanów. Profil artystki śledzi już ponad 240 tysięcy osób. Ona sama jest bardzo aktywną influencerką i chętnie opowiada o swoim życiu nie tylko zawodowym, ale także prywatnym.

Pod jednym z ostatnich postów opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem. Okazuje się, że miała ona dosyć dużą wadę wzroku, która bardzo utrudniała jej codzienne funkcjonowanie. Do tego zakładanie soczewek kontaktowych nie należało do jej ulubionych zajęć. Gwiazda zdecydowała się na znaczne ułatwienie życia i poddanie się operacji, która miała poprawić jej komfort. Jak to wspomina?

Aleksandra Domańska o laserowej korekcie wzroku

Aktorka zdecydowała się poddać zabiegowi laserowej korekty wzroku. O swojej decyzji zaczęła opowiadać na instastory. Odzew ze strony jej fanów był tak duży, że postanowiła zebrać wszystkie informacje w jeden post i tym samym odpowiedzieć na wszystkie pytanie. Przed zabiegiem przeszła szereg badań i konsultacji, dzięki czemu upewniła się, że zabieg jest bezpieczny i już niedługo będzie mogła uwolnić się od swojego problemu.

Nie sądziłam, że moje story o laserowej korekcji wzroku wzbudzi takie zainteresowanie. Dostałam dużo wiadomości z różnymi pytaniami o opis metody, o moją wadę, o cenę – zaczęła swój post.

View this post on Instagram

Nie sądziłam, że moje story o laserowej korekcji wzroku wzbudzi takie zainteresowanie. Dostałam dużo wiadomości z różnymi pytaniami o opis metody, o moją wadę, o cenę. Myślę, że jeśli ktoś z Was poważnie zastanawia się nad takim zabiegiem, najlepiej byłoby umówić się na wizytę i porozmawiać z profesjonalnym zespołem, który rozwieje wszystkie wątpliwości. Ja robiłam zabieg w @vidium_medica i to miejsce mogę polecić z całego serca! Najmocniejszym punktem kliniki są oczywiście ludzie. Najwiecej czasu spędziłam ze wspaniałą Panią Olą, optometrystką, która z wielkim spokojem i wyrozumiałością udzielała wyczerpujących odpowiedzi na każe pytanie, dzięki temu czułam się bardzo bezpiecznie. Po dokładnych badaniach i pomiarach diagnostycznych zostałam zakwalifikowana do najnowszej metody SMILE, która pozwala normalnie funkcjonować już dzień po zabiegu. Kwalifikowała mnie dr Anita Łagocka – Popławska, która przygotowała mnie do zabiegu i krok po kroku opowiedziała jak to będzie wyglądać (dr Anita również operuje, można u niej wykonać zabieg) ☀️Praca lasera trwa 28 sekund i nie odczuwa się żadnego bólu. Natomiast to co stara się nam wmówić nasz umysł to temat na osobną historię. Oaza spokoju doktor Piotr Krzywicki powiedział mi, że dawno nie miał tak opanowanej osoby na stole. Chwalę się, bo prawda jest taka, że byłam przerażona, ale wiedziałam, że tylko oddech i stosowanie się do poleceń mogą mnie uratować. Teraz z perspektywy czasu, wspominam to jako niesamowite przeżycie, które pokazało mi moc spokoju. Ale i tak najważniejsze jest to, że widzę świat jakiego nie widziałam od 15 lat. Nie mogę się nadziwić, że wszystko wokół ma tyle szczegółów i drobiazgów. Miałam dużą wadę bo -5, czasem pracuje po 13, 14h i soczewki były moim utrapieniem. Jeżeli się zastanawiacie nad takim zabiegiem, ale się boicie, bardzo polecam @vidium_medica i wszystkich serdecznych ludzi, którzy tam pracują. Dziękuję, do widzenia???? • ????@marcinklaban dla @glamourpoland mua @olaleckamua stylist @dubasagnieszka

A post shared by Aleksandra Domańska (@aleksandra.domanska) on

Przed zabiegiem miała wiele obaw, jednak udało jej się przezwyciężyć ten strach, a po samej operacji była zachwycona jej efektem.

Dwa tygodnie temu przeszłam laserową korekcję wzroku. I gdy zeszła mi pierwsza opuchlizna, byłam w szoku, jak ostro widzę. Było to dla mnie mocne przeżycie i nie dziwie się, że ludzie boją się robić takie zabiegi, bo to, co robi nasz mózg podczas takiego zabiegu jest niebywałe – opisała swoje odczucia.

Można powiedzieć, że korekta wzroku pozwoliła jej zobaczyć świat zupełnie na nowo. Jej oczom ukazało się wiele szczegółów, które do tej pory były poza jej zasięgiem.

 Ale i tak najważniejsze jest to, że widzę świat jakiego nie widziałam od 15 lat. Nie mogę się nadziwić, że wszystko wokół ma tyle szczegółów i drobiazgów – kontunuowała.

Cieszymy się razem z Olą, że zabieg się udał, a ona może teraz w pełni korzystać z uroków życia.

 


Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska ścięła sobie grzywkę

Aleksandra Domańska ścięła sobie grzywkę

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×