Aleksandra Domańska odchodzi z kościoła: „Niedługo dokonam apostazji”. Po porodzie odechciało się jej powrotu do kariery

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska dodała w sieci bardzo odważny post. Gwiazda zdradziła, że chce dokonać apostazji. Uderzyła też w partię rządzącą i opowiedziała, dlaczego nie chce się jej wracać do show-biznesu.

Aleksandra Domańska to aktorka młodego pokolenia, która spory rozgłos zyskała dzięki roli w serialu O mnie się nie martw. Tam wcieliła w jedną z głównych ról. Nieco lepiej dała się poznać dzięki udziałowi w programie Ameryka Express, gdzie bez trudu pokonała rywali. Występ w reality show sprawił, że grono jej fanów znacznie się powiększyło. Jest też bardzo aktywna w sieci. Gdy jej konto obserwowało ponad 240 tys. osób, pożegnała się z fanami i zniknęła na dłuższy czas.

Wróciła po kilku tygodniach i wtedy można się było dowiedzieć, że oczekuje narodzin dziecka. Dodała kilka artystycznych zdjęć z brzuszkiem, a fani gratulowali jej nadchodzącego porodu. Jej pociecha od kilku miesięcy jest już na świecie. Chociaż nie zdradziła płci i imienia, to wiadomo, że noworodek przyszedł na świat podczas domowego porodu.

Aleksandra Domańska o apostazji. Aktorka uderza w kościół i rząd

Aktorka na dobre wróciła do social mediów, gdzie regularnie publikuje kolejne posty. Gwiazda niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym i raczej stara się trzymać na uboczu. Nie zwierza się też tabloidom. Do tej pory niewiele ujawniła na temat partnera i ojca dziecka. Wcześniej zakończyła wieloletni związek, ale wiadomo, że obecnie jest bardzo szczęśliwa, a na jej profilu pojawiło się nawet jedno zdjęcie z ukochanym z okresu ciąży.

Ola znana jest z tego, że nie zwykła owijać w bawełnę jeżeli chodzi o jej poglądy. Właśnie zamieściła w sieci bardzo odważny wpis, w którym poinformowała, że zamierza odejść od kościoła i dokonać apostazji. Wyraziła też wsparcie dla społeczności LGBT. Zaproponowała kilka zmian w państwie.

Cześć nazywam się Ola. Jestem za oddzieleniem państwa od kościoła. Niedługo dokonam apostazji, co bardzo mnie cieszy! Uważam, że polskie prawo powinno uznawać małżeństwa jednopłciowe. I małżeństwa te powinny mieć prawo adoptować dzieci. Gdybym miała władzę, łączyłabym domy starców z sierocińcami. Nie pozwoliłabym na finansowanie kościoła przez państwo. Lecz dałabym ten hajs na chore dzieci, na które zrzuca się cały kraj.

Domańska uderzyła też w partię rządzącą. Przyznała, że nie odpowiada jej obecny system. Napisała również o najważniejszych dla niej wartościach i szacunku do drugiego człowieka. Na końcu obszernego wywodu dodała, że obecnie najważniejszy jest dla niej czas, który może spędzić z dzieckiem.

Nie znoszę PISU i w ogóle polityki. Krew mnie zalewa jak patrzę na system, w którym żyjemy. Nie znoszę dulszczyzny. Nie ma dla mnie tematów tabu. Nie jestem miłą blondynką, która będzie tutaj zabiegać o wasze względy. Ani tworzyć kontent, aby kogokolwiek zadowolić. Szanuje wolność innych ludzi. Chcesz tu być – super. Nie chcesz to też fajnie.

Aktorka zażartowała, że tak bardzo pochłonęło ją macierzyństwo, że nie uśmiecha się jej powrót do pracy. Przypomnijmy, że Domańska jest gwiazdą nowego serialu Polsatu Mecenas Porada:

Moją pasją największą aktualnie jest spędzanie czasu z dzieckiem. Nie chce mi się wracać do roboty.

Trzeba przyznać, że to odważne słowa, a ostatnio o tym, że dokona apostazji, zapewniła publicznie również Zofia Zborowska. Ze słów Oli można odczuć, że zdecydowanie ma dość otaczającej ją rzeczywistości.

Zobaczcie, jak gorzko działalność kościoła jako instytucji podsumowała Natalia Kukulska:


Aleksandra Domańska o apostazji

Aleksandra Domańska o apostazji

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska z dzieckiem

Aleksandra Domańska z dzieckiem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Brak slow

 • Kiki pisze:

  Ona nie musi zaistnieć, już zaistniała. Nie moralizuje tylko pisze co jej się nie podoba. Czytaj ze zrozumieniem. Chyba można zmieszczac na swoim Instagramie to co się chce, tak też zrobiła. Zauważ że to portale o tym rozgłaszają bo to poczytny temat, sam się złapałeś i przeczytałeś ten artykuł. Bo przecież nie sledzisz jej insta. Pozdro.

 • Gość pisze:

  Pelnoletnia a zachowanie zbuntowanej nastolatki Trzeba przeczekac okres burzy hormonow nastolatek tak mi mowiala pedagozka

 • Gość pisze:

  A ja nie zamierzam odejść, potrzebuje kościóła i sakramentów czasami jak mi jest bardzo ciężko tylko to trzyma mnie przy życiu, ale nie krytykuję innych którzy odchodzą. Chcesz odejdź , twój wybór tylko nie uzurpuje sobie prawa pouczania innych.
  Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  „dom starców” „sierociniec” – w jakiej epoce ona żyje?

 • Gość pisze:

  …a kogo to obchodzi?Kim jest ta Pani?Z jakiego powodu uzurpuje sobie prawo do bycia moralizatorem Narodu.Każdy ma prawo do odejścia z Kościoła.Czy trzeba o tym informować .No chyba że chce się zaistnieć

 • Gość pisze:

  Jakie głupie te pato celebrytki! ŻENADA!

 • @martino19xx pisze:

  W sumie to rozumiem że jak się ma taką twarz i taki charakter to wszystko wokoło uwiera i gniecie. Masz na imię Ola… a kogoś Ty jeszcze obchodzisz ? Dla mnie możesz być nawet Franią….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×