Woźniak-Starak pochwaliła się fotką z obiadu z Miszczakiem. Dyrektor TVN został potraktowany jak gość honorowy. Gwiazdy gratulują

Agnieszka Woźniak-Starak, Edward Miszczak

Agnieszka Woźniak-Starak, Edward Miszczak

Agnieszka Woźniak-Starak w niedzielne popołudnie udostępniła w sieci zdjęcie z obiadu z Miszczakiem. Internauci pieją ze śmiechu na czele z Martyną Wojciechowską. Jaki komentarz napisała podróżniczka?

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych i najlepiej ubranych dziennikarek w Polsce. Swoje pierwsze kroki stawiała w TVP, jednak długo nie zagrzała tam miejsca. W krótkim czasie przeniosła się do TVN, gdzie pracuje do dziś. Widzowie mogą kojarzyć ją z takich produkcji, jak: Azja Express, Aplauz, aplauz! czy Na językach. Największą popularność zdobyła jednak po tym, jak wraz z Ewą Drzyzgą dołączyła do obsady Dzień Dobry TVN. Stworzyły bardzo zgrany duet, który cieszy się bardzo dobrą opinią.

Dziennikarka w 2019 roku przeżyła ogromną tragedię. Jej mąż, Piotr Woźniak-Starak zginął w nieszczęśliwym wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Przez kilka długich miesięcy przeżywała żałobę z dala od blasku fleszy. Gdy doszła do siebie, wróciła do radia oraz na antenę TVN.

W ostatnim czasie zrobiło się głośno o tym, że znowu jest szczęśliwie zakochana. Paparazzi kilkukrotnie przyłapali ją w towarzystwie tajemniczego mężczyzny, który jak się okazuje, jest znanym warszawskim restauratorem. Póki co sama zainteresowana nie zareagowała na te doniesienia, jednak nie da się nie zauważyć, że w ostatnim czasie na jej twarzy coraz częściej maluje się promienny uśmiech.

Agnieszka Woźniak-Starak na obiedzie z Edwardem Miszczakiem

Woźniak-Starak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu udostępnia zdjęcia, na których nie tylko prezentuje swoje stylizacje, ale i pokazuje, jak spędza czas wolny od pracy.

Początek tego weekendu dziennikarka spędziła w Katowicach, gdzie wybrała się na koncert Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Stamtąd przemieściła się do Krakowa. W niedzielne popołudnie odwiedziła Muzeum Książąt Czartoryskich oraz wybrała się na obiad, czym pochwaliła się na Instagramie. Okazuje się, że poniekąd nie była na nim sama.

Niedzielny obiad z… szefem – napisała kończąc zdanie roześmianą emotikoną.

Agnieszka opatrzyła wpis zdjęciem, na którym pozuje w brązowej bluzie, pod którą włożyła kremowy golf. Na drugim planie możemy zobaczyć Edwarda Miszczaka, a właściwie jego zdjęcie opatrzone odręcznym podpisem.

Internauci w komentarzach nie kryją swojego rozbawienia:

  • Wielki Brat patrzy.
  • Piękny piegusek.
  • Pracownik roku.
  • Pewnie smakuje jeszcze lepiej.
  • Haha, padłam.

Na publikację zareagowała też Martyna Wojciechowska, która zostawiła pod nią aż dwa komentarze. Pierwszy opatrzyła emotikonami płaczącymi ze śmiechu, w drugim skierowała prośbę do dziennikarki. Nie musiała długo czekać na odpowiedź.

  • Martyna: Pozdrów Edwarda!
  • Agnieszka Woźniak-Starak: już to robię.

Trzeba przyznać, że Agnieszka ma spory dystans do swojego szefostwa.


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Edward Miszczak

Edward Miszczak

sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Martyna Wojciechowska skomentowała zdjęcie Agnieszki Woźniak-Starak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×