Dramat gwiazdy serialu „Klan”. Jej mąż przegrał walkę z rakiem: „Choroba zaatakowała z ukrycia”

Klan

Klan

Gwiazda serialu Klan przeżywa bardzo trudne chwile. Jej mąż przegrał walkę z podstępnym nowotworem. Aktorka nadal nie może się pogodzić z jego odejściem. Co wyznała?

Klan to jeden z najpopularniejszych seriali telewizyjnych. Opowiada o losach rodziny Lubiczów, a na ekranach pojawia się już od 23 lat. Pomimo upływu lat przed telewizorami cały czas gromadzi się spora liczba widzów, a kolejne pokolenia chętnie podglądają perypetie serialowego rodu. Większość gwiazd gra w nim od pierwszego odcinka. Tak też było z Agnieszką Wosińską, czyli serialową zakonnicą – Dorotą Lubicz. Gwiazda w 2011 roku pożegnała się z uwielbianą przez Polaków produkcją. Aktorka znana jest także z wielu innych filmów i seriali, ale to właśnie rola w telenoweli przyniosła jej największy rozgłos.

Swój wielki kinowy debiut miała już w 1991 roku, zagrała w filmie Odjazd. Dopiero dwa lata później ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Gwiazda może się także pochwalić talentem wokalnym. Nie raz brała udział w  Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, skąd wracała z licznymi wyróżnieniami. Do niedawna wiodła także bardzo szczęśliwe życie prywatne. Kilka miesięcy temu przeżyła wielką tragedię i musiała pożegnać ukochanego męża.

Agnieszka Wosińska w żałobie. Gwiazda straciła męża

Agnieszka Wosińska nigdy nie mówiła zbyt wiele o swoim życiu prywatnym. Nie udzielała obszernych wywiadów i nie chwaliła się swoim szczęściem. Gwiazda od przez wiele lat była żoną Pawła Rozwadowskiego, z którym wspólnie wychowywała syna Mateusza. Ukochany aktorki był znanym muzykiem i autorem tekstów. Współpracował z kilkoma zespołami: Fornit, Deuter i Izrael. Muzyk od długiego czasu walczył z nowotworem. Niestety mimo woli walki i ogromnej chęci życia przegrał z podstępną chorobą.

Cóż planowaliśmy wspólną jesień życia, a dane nam było tylko szczęśliwe babie lato. Choroba zaatakowała z ukrycia. Pomyślcie o nim ciepło. Czuję, że Paweł jeszcze tutaj jest – napisała w social mediach.

Agnieszka cały czas tęskni za swoim ukochanym mężem. Nie może się pogodzić z jego stratą. O swoim wielkim cierpieniu opowiedziała na łamach tygodnika Rewia. Ostatni rok jej nie oszczędził.

Z całego serca pragnęłabym przeżyć jeszcze raz te 284 dni, gdy mogłam być blisko Pawła. Wspominam naszego zeszłorocznego Sylwestra. Wiem, że nigdy miłość nie umiera, a śmierć nie ma nic do gadania! – mówiła w Rewii.

Super Express podaje, że muzyk w chwili śmierci chorował na zapalenie płuc.

Muzyk zmarł z powodu nowotworu. W chwili śmierci miał zapalenie płuc – informuje tabloid.

Paweł Rozwadowski zmarł 11 października 2020. Został pochowany w Warszawie na Cmentarzu Bródnowskim.


Agnieszka Wosińska i Paweł Rozwadowski

Agnieszka Wosińska i Paweł Rozwadowski

Agnieszka Wosińska i Paweł Rozwadowski

Agnieszka Wosińska i Paweł Rozwadowski

Agnieszka Wosińska i Paweł Rozwadowski

Agnieszka Wosińska i Paweł Rozwadowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×