Agnieszka Radwańska z ogromnym brzuszkiem rozkoszuje się kawą. Chyba już czas zacząć odliczać czas do porodu

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwńska rozkoszuje się kawą na krakowskim rynku. Na pierwszym planie jej sporych rozmiarów brzuszek. Chyba już czas zacząć odliczanie.

Agnieszka Radwańska skończyła swoją karierę sportową i skupiła się na życiu prywatnym, które dawniej podporządkowała tenisowi. Na początku roku poinformowała, że po raz pierwszy zostanie mamą. Zapowiedziała rewolucję, która z pewnością nastąpi w jej życiu po pojawieniu się maluszka. Od tego momentu opublikowała już kilka postów, na których widać powiększający się brzuszek. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że początkowo była zestresowana ciążą:

Troszkę się uspokoiłam, ale myślę, że w końcówce znowu będzie więcej nerwów. Ale to taka normalna sprawa, każdy przez to przechodził. Jak jest coś nowe, to wiadomo, że jest więcej nerwów. Tak na dobrą sprawę, teoria jest zupełnie inna od praktyki, więc pewnie wszystko wyjdzie w praniu. Ja się nie mogę doczekać i tak naprawdę przyszedł chyba na to odpowiedni moment.

Czas mija, a jej krągłości są coraz bardziej pokaźne. Chyba już czas zacząć odliczać czas do porodu.

Agnieszka Radwańska w ciąży pije kawę na rynku w Krakowie

Agnieszka Radwańska jest już w zaawansowanej ciąży, ale jeszcze zdążyła obronić pracę magisterską. Z dumą pochwaliła się tym na Instagramie. Teraz już wystarczy czekać na rozwiązanie, korzystając ze słonecznych dni i relaksując się w pięknych miejscach.

Na najnowszej fotografii gwiazda pije kawę na rynku w Krakowie. Pogoda sprzyja, można zasiąść w jednym z wielu ogródków i odpocząć z ulubionym napojem, rozkoszując się atmosfera tego niezwykłego miejsca.

Agnieszka wygląda bardzo dobrze, czego nie przegapili jej fani, którzy komentują ciężarną idolkę, życząc jej wszystkiego najlepszego.


Agnieszka Radwańska rozkoszuje się kawą

Agnieszka Radwańska rozkoszuje się kawą

Agnieszka Radwańska w ciąży skończyła studia

Agnieszka Radwańska w ciąży skończyła studia

Agnieszka Radwańska w ciąży

Agnieszka Radwańska w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×