Agnieszka Radwańska nadzoruje budowę domu. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem imponującej willi. Tak będzie mieszkać

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska stawia pierwszy dom. Pokazała fotkę z trwającej właśnie budowy. Takiego domu będą zazdrościć jej rosyjscy oligarchowie.

Agnieszka Radwańska to najbardziej znana tenisistka naszego kraju. W 2012 roku zwyciężyła w grze pojedynczej kobiet na Wimbledonie. W 2015 roku odniosła sukces w kończącym sezon turnieju WTA Finals. Szacuje się, że w ciągu kariery mogła ona zarobić ponad 25 milionów dolarów amerykańskich! Milionerka w 2018 roku zakończyła karierę sportową.

Obecnie spełnia się w życiu rodzinnym. Jest szczęśliwą żoną Dawida Celta i mamą małego Jakuba (ur. 2020). Rodzina mieszka na co dzień w Warszawie. Agnieszka jest też właścicielką nieruchomości w miejscach, takich jak: Kraków, Sopot, Zakopane i Miami. To jednak nie wszystko. Już w ubiegłym roku mówiła o planach budowy nowego domu.

Mam nadzieję, że wkrótce zaczniemy budowę naszego domu. Nie mogę się doczekać i jestem podekscytowana. Dotychczas wprowadzałam się do mieszkań na szybko, kupowałam je w pośpiechu, byle były blisko kortów i lotniska. I w żadnym nie czułam się do końca u siebie. Teraz wreszcie chcę mieć wymarzony dom, docelowy, przemyślany, przystosowany dla dzieci – powiedziała w rozmowie z dziennikarzami „Gali” w styczniu 2021 roku.

Dodała, że rozpoczęcie budowy jest czymś, czego nie może się ona doczekać, ponieważ bardzo lubi sprawy związane z remontami i dekorowaniem.

 Lubię remonty, urządzanie, wybieranie, dekorowanie. Nie mogę się doczekać. To jest mój plan na najbliższe lata. Plus jestem mamą na cały etat i to mi się bardzo podoba – wyjaśniła.

Gwiazda międzynarodowego tenisa podzieliła się właśnie na Instagramie zdjęciem z placu budowy.

Agnieszka Radwańska na budowie. Jak przebiegała jej kontrola?

Agnieszka Radwańska wstawiła zdjęcie, na którym, ubrana w kamizelkę drogową i z kaskiem w dłoni, stoi przed jeszcze nieukończonym domem z niemal gotowymi piętrem i podbudówką.

Poniedziałkowa inspekcja #budowadomu #jestcorobić #tylerzeczy #żeniewiadomoktórewybrać #alejestfajnie #mójpierwszydom
Monday’s inspection #builinghome #alottodo #hardtodicide #excited #myfirsthome – sportsmenka podpisała zdjęcie.

W komentarzach posypały się komentarze zadowolonych fanów:

  • Powodzenia.

  • Gratulacje!

  • Wielu szczęśliwych lat w nowym domu.

  • Kto bogatemu zabroni.

  • Dobrze to wygląda.

Fotkę zobaczycie poniżej.

Już teraz widać, że ten dom nie będzie należał do najmniejszych i najskromniejszych! Wow!


Agnieszka Radwańska na budowie

Agnieszka Radwańska na budowie

Agnieszka Radwańska ma wóżek Cybex

Agnieszka Radwańska ma wóżek Cybex

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×