Agnieszka Kaczorowska z mężem i córką na pierwszym rodzinnym spacerze! W takim samym wózku swoje dzieci woziła Victoria Beckham

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Mela zaliczyli pierwszy rodzinny spacer z córką! Para pochwaliła się zdjęciami z tego szczególnego dla nich wydarzenia. Jaki wózek dla noworodka kupiła aktorka?

26 lipca Agnieszka Kaczorowska urodziła śliczną córkę. Ta informacja uradowała wszystkich fanów serialowej gwiazdy, która od 9 miesięcy regularnie relacjonowała przebieg swojej ciąży. Po narodzinach dziecka nie zabrakło zapierających dech w piersi relacji prosto z porodówki. Tancerka pokazała już swoją kruszynkę, zaprezentowała także zdjęcie swojego małżonka, który z dumą opiekuje się córeczką. Młodzi rodzice nie ukrywają swojego wielkiego szczęścia.

Dzisiaj odtwórczyni roli Bożenki z Klanu pochwaliła się pierwszym rodzinnym spacerem z kruszynką. Kaczorowska i Maciej Pela wybrali się na krótki marsz po osiedlowych uliczkach. Niestety spacer nie trwał długo, ponieważ Kaczorowska jeszcze nie doszła do siebie po porodzie:

Za nami pierwszy spacer. Pogoda idealna! Dla mnie jeszcze taki godzinny spacer to maraton, ale to i tak była ogromna przyjemność – napisała Agnieszka

Na zdjęciu widać, że córka aktorki jeździła w bardzo modnym wśród gwiazd, nowoczesnym wózku. Wystarczy wspomnieć, że taki sam model miała dla swoich dzieci Victoria Beckham. Cena ekskluzywnego pojazdu to ponad 4 tysiące złotych:

 Tylko mąż nie chciał oddać wózka… Tak go duma rozpierała – wyznała Agnieszka.

Kaczorowska jak do tej pory regularnie udostępnia relacje z domowych pieleszy. Czekamy zatem na kolejne słodkie fotki.

Zobaczcie jak wyglądają szczęśliwi rodzice.

Zobacz: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w ramionach męża bryluje na salonach. Brzuszek podkreśliła boską kreacją!

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska jedzie na porodówkę! Aktorka pokazała zawartość swojej torby szpitalnej! Wyprawka dla dziecka to cały sklep kosmetyczny! Czego tam nie ma!


Agnieszka Kaczorowska pierwszy spacer z corką,

Agnieszka Kaczorowska pierwszy spacer z córką,

Agnieszka Kaczorowska pierwszy spacer z córką,

Agnieszka Kaczorowska pierwszy spacer z córką,

Agnieszka Kaczorowska niewyspana kilka dni po porodzie

Agnieszka Kaczorowska niewyspana kilka dni po porodzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×