Ciężarna Agnieszka Hyży przeżywa trudny czas: „Przydałoby się trochę spokoju”. Internauci próbują jej dodać otuchy: „Jest Pani silną kobietą”

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży dodała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym pokazuje ciążowe krągłości. Nie ukrywa, że przeżywa trudny czas. Internauci próbują jej dodać otuchy.

Agnieszka Hyży ponownie zostanie mamą. Chociaż przez siedem miesięcy ukrywała swój stan, już nie zamierza tego robić. O tym, że jej rodzina się powiększy, poinformowała kilka tygodni temu. Od tego momentu nie kamufluje brzuszka, a także wypowiada się na tematy związane z ciążą i macierzyństwem.

Niedawno Hyży zabrała głos w sprawie diety. Zdradziła, po jakie produkty chętnie sięga, a jakich woli unikać. W tej drugiej są m.in. słodkie napoje, a także słodycze:

W pierwszej ciąży (9 lat temu) miałam lekarza, który bardzo pilnował diety. Wiele z jego wskazówek zapamiętałam, ale z racji różnych „przebojów” bardzo dużo schudłam. Powoli nadrabiam – nie jem smażonych potraw, najlepiej smakują mi owoce (właściwie tym mogłabym się głównie żywić), nie piję słodkich napojów, jem mięso (ale niewiele), średnio wychodzi mi menu z rybami. Nie szaleję ze słodyczami. Tyle – napisała gwiazda.

Agnieszka Hyży w ciąży przeżywa trudny czas

Agnieszka co jakiś czas dzieli się ze swoimi fanami nowymi zdjęciami, na których widać rosnący brzuszek. Tak jak w środę, gdy pochwaliła się ujęciem zrobionym w jednym z ogródków gastronomicznych. Przyszła mama ma na sobie przylegającą do ciała, jasną sukienkę, a także przeciwsłoneczne okulary.

Jak zdradziła w opisie, w ciąży jej organizm nieco zwolnił. Marzy o odrobinie spokoju, co ostatnio wcale nie jest takie proste:

Nie da się ukryć, że mój organizm zwolnił i to nie na żarty, przydałoby się trochę spokoju…a o ten niestety ciężko. Słońce wynagradza gorsze samopoczucie i słabszą formę. Jak spokoju nie ma na zewnątrz to trzeba szukać w środku. […] Jak to mawiał ktoś z moich bliskich- tylko spokój nas może uratować 🙂 O to proszę…. I Wam tego życzę!

Internauci w komentarzach próbują jej dodać otuchy:

  • Zdrówka i spokoju „milczenie dobija wroga” proszę pamiętać i absolutnie się nie przejmować. Teraz Pani i dziecko jest najważniejsze o tym trzeba myśleć.
  • Pani Agnieszko proszę się niczym nie denerwować.Na ludzką głupotę nie mamy wpływu. Zawsze imponuje mi Pani klasą i spokojem.Pozdrawiam serdecznie.
  • Jest Pani silną kobietą.

Agnieszka Hyży co jakiś czas reaguje na wpisy, dziękując fanom, że wspierają ją w tym czasie.


Agnieszka Hyży w ciąży

Agnieszka Hyży w ciąży

Agnieszka Hyży w ciąży w Tańcu z gwiazdami

Agnieszka Hyży w ciąży w Tańcu z gwiazdami

Agnieszka Hyży w ciąży eksponuje brzuszek

Agnieszka Hyży w ciąży eksponuje brzuszek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×