Agnieszka Chylińska cała w emocjach o trudnej relacji z matką. Dlaczego się od niej odwróciła?

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska świętuje 25-lecie kariery. Z tej okazji opowiedziała o jej początkach. Choć teraz jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych artystek w Polsce, słono za to zapłaciła. W wywiadzie mowa jest o depresji, załamaniu nerwowym i próbach samobójczych!

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej cenionych muzycznie gwiazd w Polsce. Artystka od zawsze był bardzo charyzmatyczna, czasem kontrowersyjna, ale i stanowcza. Nigdy nie robiła kariery kosztem życia prywatnego. To ona dyktuje warunki, a na wywiad z nią bardzo ciężko jest się umówić. Ale cóż, ma do tego prawo, jest wielką gwiazdą, na co pracowała przez 25 lat.

Właśnie w tym roku mija ćwierć wieku odkąd Chylińska po raz pierwszy stanęła na scenie. I choć było to tak dawno temu, ona doskonale pamięta każdą radosną i tę smutniejszą chwilę. Przypomnijmy, artystka nigdy nie zdała matury, co za złe ma jej, jej matka. W młodym wieku musiała wyprowadzić się z domu, by postawić na spełnianie swoich marzeń:

Od rodziców dostałam wilczy bilet – wedle matki byłam artystką ze spalonego teatru, a ojca bardzo rozczarowałam. (…) Stwierdził: nie chcesz się dalej uczyć, to się sama utrzymuj. A potem przyszedł sukces i pieniądze – wyznała w wywiadzie dla „Show”.

Życie w blasku fleszy jednak bardzo ją rozczarowało. Jej początki związane z zespołem Kombi były naprawdę ciężkie. W trudnym czasie nie mogła liczyć na wsparcie rodziców, na którym jej tak bardzo zależało. Artystka otwarcie przyznała, że zamiast słów otuchy spotkała się ze ścianą, a „matka się od niej odwróciła”:

Samcze, brutalne środowisko, najgorsze jakie może być. (…) Cena potworna. Rodzice po dziś dzień nie wiedzą, co tam miało miejsce. Pierwsze depresje, załamania, próby samobójcze, to były pierwsza lata O.N.A. (…) Wpie******* się w facetów starszych ode mnie o 22 lata i też potrzebowałam telefonu od matki: „dobra, córeczko, dasz radę”, a nie odwracania się ode mnie – mówiła w rozmowie z Edwardem Miszczakiem.

Teraz jej życie ustabilizowało się i artystka może śmiało powiedzieć, że jest szczęśliwa. Ma kochającego męża i trójkę wspaniałych dzieci. I oby wiodło się jej tak dobrze jak najdłużej!

Zobacz: Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Żyje w jej cieniu, chociaż w swojej branży nie ma sobie równych!

Zobacz: Wychudzona Céline Dion zafundowała sobie mroczny makijaż oraz szałową fryzurę! Wygląda jak klon Agnieszki Chylińskiej!

Zobacz: Agnieszka Chylińska bezbłędnie wykpiła połowę polskiego Internetu! Blogerki będą na nią wściekłe [WIDEO]


Agnieszka Chylińska w młodości

Agnieszka Chylińska w młodości

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcia z 43 urodzin

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcia z 43 urodzin

Agnieszka Chylińska – Polsat Superhit Festiwal 2019

Agnieszka Chylińska – Polsat Superhit Festiwal 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×