Wstrząsający post Agnieszki Chylińskiej. Pokazała, co zrobiła jej córeczka. Serce pęka…

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska potrafi nie tylko profesjonalnie "wydrzeć się" na scenie, ale i rozmawiać z dziećmi – w końcu nie bez powodu stała się najpoczytniejszą autorką książek dla maluchów. Ale nawet ona nie wiedziała, jak odpowiedzieć na proste i przejmująco smutne pytanie, które zadała dziś jej własna córka.

Dla Agnieszki Chylińskiej nie istnieją tematy tabu, poza jednym – jej rodziny, a w szczególności trójki jej dzieci. Dawno powzięła decyzję, że będzie je trzymać z daleka od ciekawskich spojrzeń i języków hejterów. Choć ostatnio w poruszającym wywiadzie, którego – przy okazji promocji swej najnowszej książki – udzieliła Marcinowi Prokopowi, zdradziła, że jest mamą WYJĄTKOWEGO dziecka.

Poprosiłam o pomoc i wsparcie Marcina Prokopa. Rozmawialiśmy ze sobą nie raz, nie tylko przed kamerami… To miał być kolejny nasz wywiad… Ale nie wyszło. Temat mnie przerósł. Myślałam, że dam radę, że przecież napisałam tę książkę, by powiedzieć wam więcej. Również o sobie i o byciu mamą wyjątkowo „wyjątkowego” dziecka. Długo trzymałam w sobie te emocje nie „na sprzedaż”. Wyleciały ze mnie. Rozpłakałam się. Nie umiałam „profesjonalnie”. Podarowuję Wam tą rozmowę w formie, która mnie aż tak bardzo nie obnaża. To taki mój prezent dla tych wszystkich, którzy na co dzień opiekują się ludźmi chorymi, starszymi. Bo każdy z nas ma swoją godność i swój mały krzyż – napisała na Instagramie.

A w komentarzu dodała:

Popularność nie odkleja mnie od trosk… Dla wszystkich, którzy bez skargi i marudzenia dźwigają swoje małe i duże troski.

Artystka nie zdradziła, co miała na myśli pisząc o „wyjątkowym” dziecku, ale jej fani przypuszczają, że może ono chorować na autyzm.

Poruszający obrazek córki Agnieszki Chylińskiej

Dzisiaj zaś piosenkarka znowu nieco uchyliła drzwi do swojej prywatności i opublikowała zdjęcie obrazka namalowanego przez jej dzieci, który jest w stanie skruszyć nawet najtwardsze serca.

Na obrazku jest miś koala w pożodze i napis:

Mamo dlaczego tak się dzieje?

View this post on Instagram

????

A post shared by Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska) on

Fani łączą się z Agnieszką Chylińską w bólu, ale także doceniają dziecięcą wrażliwość.

  • Widać, że dziecko jest myślące i bardzo wrażliwe…
  • Aga piękny rysunek pełen emocji
  • Ten rysunek łamie nawet najtwardsze serca????
  • Sama chciałabym znać odpowiedź na to pytanie
  • To jest najsmutniejsza rzecz jaką dzisiaj widziałam. Jak wytłumaczymy to naszym dzieciom
  • Serce pęka
  • piękne jest to ze te małe perełki są przyszłością tego świata i widza co się dzieje, widza ze to złe, wiedza ze trzeba pomagać i wspierać
  • Jejku, jakie mądre dzieci
  • Dziś u mnie w rozmowach z dziećmi ten sam smutny temat. Serce się kraja – pisali.

Nic dziwnego, że ani piosenkarka, ani inni rodzice nie potrafią tego wytłumaczyć swoim dzieciom. Bo tragedię, która obecnie ma miejsce w Australii trudno objąć nawet dorosłym umysłem…

Zobacz: Co Agnieszka Chylińska ma na głowie? Teraz to dopiero zaszalała!


Agnieszka Chylińska - Mam talent

Agnieszka Chylińska - Mam talent

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska na meczu

Agnieszka Chylińska na meczu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×