Agata Młynarska pochwaliła się najmłodszym synem. Urodą powalił internautów na kolana. „Cudowny syn”

Agata Młynarska

Agata Młynarska

Agata Młynarska nie tylko może pochwalić się licznymi osiągnięciami w swoim zawodzie, ale i piękną rodziną. Właśnie pokazała drugiego syna. Niezły z niego przystojniak.

Agata Młynarska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w kraju. Na szklanym ekranie debiutowała kilka dekad temu i od tamtego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Na początku pojawiała się wyłącznie na antenie Telewizji Polskiej, a później podjęła współpracę z komercyjnymi nadawcami. Obecnie jest jedną z największych gwiazd TVN, gdzie prowadzi popularny program Bez tabu. W wolnych chwilach prężnie działa także w sieci. W mediach społecznościowych stworzyła format o nazwie #Agatasiekreci, w którym przeprowadza rozmowy z zaproszonymi przez siebie gwiazdami.

Młynarska aktywnie udziela się na Instagramie. Swoim fanom najczęściej relacjonuje, jak wygląda jej życie prywatne. Od czasu do czasu wypowiada się także na temat swojej rodziny. Przypomnijmy tylko, że ma czworo dzieci, w tym dwóch synów: 37-letniego Stanisława i 33-letniego Tadeusza oraz przybrane córki: Alicję i Sylwię. W najnowszym wpisie przytoczyła kilka wspomnień z dnia, w którym urodził się drugi z mężczyzn.

Agata Młynarska pokazała drugiego syna

Dziennikarka w przeszłości była związana z Leszkiem Kieniewiczem, który jest ojcem obu jej synów. Byli już małżonkowie bardzo cieszyli się z tego, że będą mogli sprawdzić się w nowej życiowej roli i podchodzili do tego bardzo poważnie.

19 lutego Tadeusz świętował 33. urodziny. Z tej okazji dumna mama pochwaliła się w social mediach kilkoma pamiątkowymi zdjęciami. Wróciła także wspomnieniami do dnia, w którym przyszedł na świat. Przyznała, że poród był daleki od ideału, z uwagi na zachodzące w Polsce zmiany, będące następstwem obalenia komunizmu.

19 lutego 1989. Trudny czas w Polsce, niczego nie wiemy o tym, co nadchodzi… a ja w szpitalu przy placu Starynkiewicza, który przypominał bunkier wojenny, witam na świecie drugiego synka.

Wspólnie z mężem dla obu pociech wybrali tradycyjne imiona. Młodszy z nich otrzymał je na cześć Tadeusza Mazowieckiego.

Na cześć Tadeusza Mazowieckiego, dajemy mu imię, które ma w sobie siłę, męstwo i dobro. I taki jest nasz Tadziulek, Taders,Tadzio.

Młynarska przyznała, że 33-latek napawa ją ogromną dumą, ponieważ z uporem dąży do spełniania swoich marzeń. Obecnie realizuje się zawodowo za oceanem.

Jestem z niego bardzo dumna. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, zwłaszcza gdy trzeba iść za głosem serca, a ten zaprowadził go za ocean. Kiedy mając kilka lat, mówił, że będzie operatorem i będzie kręcił filmy, życzyłam mu, żeby dostał OSCARA. Teraz, gdy pracuje w Los Angeles, życzę mu, by przede wszystkim żył szczęśliwie. Ale o to jestem spokojna, bo Sylwia jest obok. A Oscar pewnie już czeka…

W dalszej części wpisu złożyła mu serdeczne życzenia i zapewniła, że bardzo go kocha.

Tadziu, podziwiam Cię, kocham, wspieram i zawsze czekam z pomidorową i naleśnikami. Żyj pięknie i mądrze! Niech los i dobre gwiazdy prowadzą Cię na szczyty!!! Niech Twoje życie będzie jak najpiękniejszy film, który sam kręcisz!

Publikację opatrzyła kilkoma pamiątkowymi zdjęciami, na których możemy zobaczyć Tadeusza. Trzeba przyznać, że niezły z niego przystojniak.

Pod wpisem przybywa komentarzy. Wiele osób gratuluje Agacie tak utalentowanego syna:

 • Joanna Przetakiewicz: SUPER SYN. GRATULACJE.
 • Wszystkiego najlepszego.
 • Najlepszego dla Syna! Szcześcia i zdrowia.
 • Piękna, mądra i najsilniejsza – Matczyna Miłość.
 • Gratulacje!
 • To jest historia jak miłość matczyna potrafi zbudować świadomego człowieka. Gratulacje i wszystkiego najlepszego dla syna.

My również przyłączamy się do życzeń.

Kim jest Tadeusz Kieniewicz?

Młodszy syn Młynarskiej związał swoje życie zawodowe z filmem — jest operatorem. Miał okazję pracować przy holenderskim filmie pt. Bezness as usual. Miał okazję pojawić się na festiwalu w Locarno, Nowym Yorku oraz Toronto.

Miał przyjemność odpowiadać za część narracyjną zdjęć do tego filmu. Jestem dumna z Tadzia i szczerze mu gratuluję pasji, talentu i wytrwałości. Jest to efekt dwóch lat pracy. Film będzie można także podziwiać na niektórych festiwalach w Europie. Jego tematem jest sex turystyka. Bogate europejki jeżdżą np. do Tunezji, by za pieniądze oddać się krótkiej chwili szaleństwa i rozkoszy. Po latach 'owoce' miłości pragną poznać swoich ojców i ich rodziny. Wstrząsający film. Mam nadzieję, że zobaczymy go w Polsce – relacjonowała dumna matka.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Tadeusza.

 


Tadeusz Kieniewicz - syn Agaty Młynarskiej

Tadeusz Kieniewicz - syn Agaty Młynarskiej

Tadeusz Kieniewicz - syn Agaty Młynarskiej

Tadeusz Kieniewicz - syn Agaty Młynarskiej

Tadeusz Kieniewicz - syn Agaty Młynarskiej

Tadeusz Kieniewicz - syn Agaty Młynarskiej

Komentarze

 • Gość pisze:

  Gościu,co Ty piszesz….po co to czytasz a potem odpisujesz w języku chyba ugrofińskim,do szkoły nie chodziłeś? Nie uczyli co to kropka,co przecinek…Widzisz, kamyczkami rzucales na szkołę i teraz masz babo placek….

 • Gość pisze:

  Bo tak nie mozna normalnie, intymnie powiedziec te slowa do syna tylko w jego obecnosci?????? Mamusia musi zawsze znalezc powod do lansu..oj kobieto zastanow sie.

 • Gość euzebia pisze:

  To dlatego wsxyscy na ulicy leżą na trawniku twarzą do ziemi.Faktycznie uroda….ludzie co za żenada

 • BożenaWróblewskaKret pisze:

  Fantastyczny facet! Myliłam się

 • Gośćeliza pisze:

  Zastanawiam się, czy ci wszyscy tzw.celebryci zrobili sobie w necie prywatne albumy zdjęć, pamiętniki czy wstawiają swoich byłych kochasi i kochanki. są też tacy zmianami o rozwodach, np .Lewandowscy, ale oni na ten temat milczą. Myślę, że oni to samo wymyślają, aby ciągle byli na tzw. tapecie. Przestaje czytać tych pustaków, biorę się, jak dawnej za
  wartościowe książki.Wam też radze

 • Gość pisze:

  Taki live szczerze nie znam przypadek a kogo obchodzą jakies darmozjady z pokolenia na pokolenia ale przynajmniej innym sie podoba nikt w tej patologii nie wie m co brak podatków pracy piwa pizzy matki ojca babci dziadka zdrady bęk..rty dlatego taka tradycja szkoda ze niektórzy wysocy rangą mają 50€ emy a powinni 0 przeciez całe źycie nie ma trąb powietrznych bu bu bujaj się hasztak pl najlepsze i to tyle

  • Gość pisze:

   Gościu,co Ty piszesz….po co to czytasz a potem odpisujesz w języku chyba ugrofińskim,do szkoły nie chodziłeś? Nie uczyli co to kropka,co przecinek…Widzisz, kamyczkami rzucales na szkołę i teraz masz babo placek….

 • Gość pisze:

  Taki live szczerze nie znam przypadek a kogo obchodzą jakies darmozjady z pokolenia na pokolenia ale przynajmniej innym sie podoba nikt w tej patologii nie wie m co brak podatków pracy piwa pizzy matki ojca babci dziadka zdrady bęk..rty dlatego taka tradycja szkoda ze niektórzy wysocy rangą mają 50€ emy a powinni 0 przeciez całe źycie nie ma trąb powietrznych i to tyle

  • Babcia erudytka pisze:

   Gościu jak widać jesteś bardzo sfrustrowany. Twój tekst bez znaków interpunkcyjnych jest jednym wielkim bełkotem. Wstyd mi za ciebie. Raczej nie „popisuj” się więcej w internecie. Typowa polska zaściankowość.

 • Gość pisze:

  Taki live szczerze nie znam przypadek kogo obchodzą jakies darmozjady z pokolenia na pokolenia ale przynajmniej innym sie podoba nikt w tej patologii nie wie m co brak podatków pracy piwa pizzy matki ojca babci dziadka zdrady bęk..rty dlatego taka tradycja i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×