Adriana Kalska nie zachwyca się bicepsami Mikołaja Roznerskiego! Reakcja aktora była zaskakująca!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska wyjawiła w tabloidzie, że nie przepada za muskularnymi mężczyznami. Czy to znaczy, że atletyczny Mikołaj Roznerski nie jest w jej typie? Co na to amant?

Mikołaj Roznerski ostatni sezon może zaliczyć do niezwykle udanych. Przystojny gwiazdor młodego pokolenia, odnosi same sukcesy, wielki splendor zaliczył po premierze filmu Fighter, w którym pokazał swoje muskularne ciało. Mikołaj rozpoczął już pracę na planie nowego serialu TVPOsiecka oraz w komedii romantycznej – Jak poślubić milionera. Oprócz nowych projektów Roznerski nadal wciela się w rolę Marcina w tasiemcu – M jak miłość.

Mikołaj Roznerski uporządkował także swoje życie osobiste. Po rozstaniu z Marceliną Zawadzką amant związał się z koleżanką z planu – Adrianą Kalską, z którą podobno planuje ślub. Jak się okazało ukochana Roznerskiego nie do końca akceptuje jego muskulaturę. Jak donosi Fakt Adriana ma poważny problem z atletycznym torsem Mikołaja, który ostatnio ostro przypakował, przygotowując się do roli boksera.

 Ada nigdy nie przepadała za mięśniakami, a Mikołaj wygląda teraz naprawdę potężnie. Nie podoba jej się to – czytamy w Fakcie

Mikołaj Roznerski zdanie Adriany traktuje jednak jako żart.

Błagam :):):):) –  odpowiedział Mikołaj

Być może Fakt chciał sprowokować gwiazdora do reakcji na słowa Adriany. Niestety Mikołaj doskonale wie, że Adriana kocha każdy skrawek jego ciała, inaczej nie planowałaby ślubu z serialowym kolegą.

Myślicie, że Roznerski jest ładnie zbudowany?

Zobacz: Zmysłowa Adriana Kalska i seksowna Ola Szwed skradły całe show na premierze filmu “Fighter”! Dziewczyny jak marzenie!

Zobacz: Koniec z plotkami! Mikołaj Roznerski o zaręczynach z Adrianą Kalską. Co na to fani?

Zobacz: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaręczyli się! Para już zaczęła przygotowania do ślubu! Znamy datę


Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski na planie

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski na planie "M jak miłość"

Adrianna Kalska, Mikołaj Roznerski - Fighter premiera

Adrianna Kalska, Mikołaj Roznerski - Fighter premiera

Mikołaj Roznerski Adriana Kalska - Instagram

Mikołaj Roznerski Adriana Kalska - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×