Adoptowana córka Małgorzaty Kożuchowskiej z M jak miłość już tak nie wygląda! Dziś jest piękną, seksowną dziewczyną!

Iga Krefft , screen z M jak miłość

Iga Krefft , screen z M jak miłość

Nowy wizerunek Igi Krefft

Iga Krefft w M jak Miłość gra już od ośmiu lat. Wciela się w rolę Uli Mostowiak, adoptowanej córki serialowej postaci Małgorzaty Kożuchowskiej i Kacpra Kuszewskiego. Nie jest to jedyne zajęcie młodej aktorki. Iga interesuje się muzyką, śpiewa, pisze teksty i komponuje piosenki. Gra w zespole Daisy and the Moon.

Aby całkowicie odciąć się od dotychczasowego wizerunku posługuje się pseudonimem Ofelia Daniels. Okazuje się, że z powodzeniem udaje jej się łączyć życie aktorskie z pasją do muzyki. Jednocześnie gra w serialu i aktywnie koncertuje ze swoim zespołem. Aktualnie przygotowuje się do nagrania swojej solowej płyty.

Wizerunków Igi Krefft, Uli Mostowiak i Ofelii Daniels absolutnie ze sobą nie powiązuje:

Ofelia to ja, w stu procentach. Odkryłam to imię dla siebie; najbardziej do mnie pasuje i oddaje moją osobowość. Iga jest zarezerwowana dla rodziny – tak mnie nazwano. Ofelia Daniels jest związana z muzyką. Inspiracje czerpię z twórczości Led Zeppelin, Pink Floyd czy Pearl Jam- powiedziała niedawno w wywiadzie z Super Expressem

Iga Krefft przyznaje, że chciałaby powiązać swoją przyszłość zarówno z muzyką, jak i aktorstwem. Na swoim Instagramie publikuje bardzo dużo zdjęć. Niczym nie przypomina skromnej dziewczynki z serialu. Zobaczcie w naszej galerii, jak zmieniła się w seksowną kobietę.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×