Adele kusi na plaży. Dopiero teraz widać, jak bardzo schudła! Wygląda bardzo fit!

Adele schudła

Adele schudła

Adele po tym, jak zgubiła zbędne kilogramy, czuje się dużo lepiej i jest zdecydowanie bardziej pewna siebie. Nie ma problemu, żeby pokazać się na plaży i tam swobodnie wygrzewać się w promieniach słońca. Jak wygląda?

Adele w ostatnim roku przeszła niesamowitą metamorfozę. Bardzo schudła i efektami diety i treningów coraz częściej się chwali w sieci. Polują też na nią jej fani i to jednemu z nich udało się zrobić zdjęcie idolki na plaży, jak baraszkuje ze swoimi przyjaciółmi. To na nim naprawdę widać, jak bardzo schudła.

Adele – jak wygląda na plaży?

Piosenkarka rozstała się z mężem, a potem zaczęła tracić zbędne kilogramy, zachwycając nową, znacznie szczuplejszą sylwetką.  Już jakiś czas temu postanowiła zadbać o zdrowie i zaczęła ćwiczyć. W szybkim tempie gubiła kilogramy i wygląda coraz lepiej. Podobno bierze udział w programach znanych trenerów gwiazd i przestała nadużywać cukru. Efekty są naprawdę spektakularne.

Świadczyć o tym może jej zdjęcie zrobione przez fana. Adele, wyraźnie zrelaksowana, cieszy się słońcem i wypoczynkiem na plaży na karaibskiej wyspie Anguilla. Ubrana w sukienkę plażową w kwiaty ulubionej marki gwiazd Reformation, luźną czerwoną apaszkę na szyi, uśmiechnięta korzysta z wolnego czasu. Pluska się też w ciepłych falach. Na tych fotografiach widać jak bardzo schudła. Towarzyszą jej przyjaciele Harry Styles i James Corden.

O tym jak się czuje w nowym wydaniu, w jednym z zagranicznych tabloidów poinformowało źródło bliskie piosenkarce:

Adele czuje się bardziej seksowna niż kiedykolwiek i jest bardzo szczęśliwa, że ​​może wyglądać i czuć się świetnie w nowym roku. Mimo, że Adele, z dala od kamer i światła reflektorów, naprawdę zmagała się w tym roku z wieloma wyzwaniami, to efekty ją bardzo satysfakcjonują. 2019 był bardzo trudnym rokiem dla Adele, ale był także krokiem milowym w jej rozwoju osobistym.

Zdobywczyni Oscara za Skyfall była niesamowicie zdeterminowana przez cały rok swojej zmiany:

Jest z siebie bardzo dumna i przechodzi w kolejną dekadę, czując się jak milion dolarów. Choć trudno było pożegnać się z tym, że jej małżeństwo przestało istnieć.

Zdjęcia z plaży dobitnie pokazują, jak dobrze się ze sobą teraz czuje Adele.

Zobacz: Mega odchudzona Adele pokazała się po dwóch miesiącach przerwy! Teraz to już inna osoba


Adele na plaży na Karaibach

Adele na plaży na Karaibach

Adele na plaży na Karaibach

Adele na plaży na Karaibach

Adele na plaży na Karaibach

Adele na plaży na Karaibach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×