Adam Zdrójkowski zmienił fryzurę. Teraz jest nie do poznania. Na widok takiego ciacha Wiktoria Gąsiewska poczuje tęsknotę?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

Adam Zdrójkowski przeszedł metamorfozę. Jego nowa fryzura dodała mu sporo seksapilu. Jak teraz wygląda młody aktor?

Adam Zdrójkowski to 21-letni aktor. Zrobiło się o nim głośnio za sprawą występów w Rodzinie zastępczej i w Rodzince.pl. Na planie tego drugiego serialu bardzo zbliżył się do aktorki Wiktorii Gąsiewskiej. W 2017 roku zaczęli tworzyć związek. Wszystko wyglądało kolorowo do drugiej połowy ubiegłego roku, kiedy gwiazdy rozstały się w atmosferze skandalu.

Pierwsze chwile po rozstaniu były dla Adama trudne, czego nawet nie próbował on ukrywać.

Czułam wrażliwość ogromną, czułam, że on nie może się pogodzić z tą sytuacją. Ma duże serce, które gdzieś tam dostało trochę, dlatego było mu ciężko. Ani nie spał, ani nie jadł – mówiła jego znajoma z planu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Wbrew głosom czarnowidzów, chłopak szybko stanął na nogi. Wpływ miała na to m.in. jego mama, która towarzyszyła mu w rajskiej wyprawie na Zanzibar. Po powrocie do kraju Adam zdołał nawet poprowadzić imprezę Polsatu u boku ex-dziewczyny. Ta jednak podobno nie mogła liczyć na sympatię pozostałych uczestników show.

W ostatnim czasie zmienił się nie tylko status związku Adama. 21-latek postanowił nieco zaszaleć ze swoim wizerunkiem i pójść do fryzjera. Jak teraz wygląda?

Adam Zdrójkowski po wizycie u fryzjera. Jak wygląda?

Zdrójkowski dotychczas pokazywał się głównie w dość długich, kręconych włosach. Teraz jednak się to zmieniło. Na Instastories pochwalił się krótkimi filmikami prosto z zakładu fryzjerskiego. Widać go na nich w zupełnie nowej fryzurze. Aktor postanowił wygolić boki, skrócić grzywkę, pozbyć się loków i zaczesać włosy do tyłu.

W tym wydaniu wygląda o wiele bardziej dojrzale. On sam nawet nie kryje, że zmiana bardzo mu się podoba, bo na filmach widać, że uśmiech nie schodził mu z twarzy nawet na sekundę. Wcale nas to nie dziwi – ta fryzura po prostu mu pasuje. Zgadzacie się z tym? Może Wiktoria zacznie teraz żałować, że zakończyła związek?


Adam Zdrójkowski i jego nowa fryzura

Adam Zdrójkowski i jego nowa fryzura

Adam Zdrójkowski i jego nowa fryzura

Adam Zdrójkowski i jego nowa fryzura

Adam Zdrójkowski na Zanzibarze

Adam Zdrójkowski na Zanzibarze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×